Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Новини
Вступ - ОС Бакалавр
Вступ - ОС Магістр
Програми випробувань
Зразки білетів
Олімпіада
Лекторій для юних хіміків
День відкритих дверей
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Норм. документи КНУ
Фото / Відеогалерея
Інфоресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Зареєструй поштову скриньку на факультеті!
Лекторій для юних хіміків
Нагороди та досягнення факультету, відгуки випускників та роботодавців
XXV Міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії"
Профбюро хімічного факультету
Календар подій КНУ імені Тараса Шевченка
Київська конференція з аналітичної хімії "Сучасні тенденції аналізу-2022"
Сайт наукової групи професора Ольги Запорожець, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Фотоніка напівпровідникових композитів
Oleksandr Grygorenko Web Page
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Науково-дослідна група Зої Войтенко
Науково-практичний журнал "МЕТОДЫ И ОБЪЕКТЫ ХИМИЧЕСКОГО АНАЛИЗА" Наукової Ради НАН України з проблеми "аналітичної хімії", присвячений усім аспектам аналітичної та біоаналітичної хімії
Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка
French-Ukrainian Journal of Chemistry

НовиниНаступна сторінка16.04.2024
Практичне заняття для слухачів "Лекторію для юних хіміків"

Долучайся до захоплюючого практичного заняття для слухачів "Лекторію для юних хіміків", що відбудеться у ОФЛАЙН-форматі на хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка.

Факультет надає слухачам Лекторію унікальну можливість попрацювати в справжній лабораторії. На занятті дізнаєтесь про базові навички роботи з органічними сполуками та набудете цінного практичного досвіду.

Початок заходу ‒ 27 квітня 2024 року о 11:00. Чекаємо вас на хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка за адресою м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 12.

Реєстрація за посиланням є обов'язковою, адже за вказаними при реєстрації контактами буде надісланий протокол заняття для ознайомлення і підготовки. Реєстрація триває до 25 квітня!

Практичне заняття для слухачів "Лекторію для юних хіміків"
11.04.2024
Минулої суботи відбулося чергове практичне заняття для слухачів "Лекторію для юних хіміків"

Відвідувачі набували навичок з основ аналітичної хімії. Заняття відкрила захоплююча лекція доцента Ліонель Зінько про особливості якісного та кількісного аналізу у аналітичній хімії, сфери його застосування, перспективи працевлаштування та кар'єри хіміка-аналітика. Потім невеликими групами, під керівництвом досвідчених хіміків, лекторійці власноруч виконали базовий набір якісних реакцій на основні катіони та аніони, а також кожен розв'язав індивідуальну задачу з ідентифікації катіонно-аніонного складу розчину невідомої неорганічної солі. Викладачі, аспіранти, співробітники та студенти хімічного факультету вдячні усім відвідувачам за ефективну роботу, допитливість та відмінну дисципліну протягом практикуму!

Наступне (фінальне) практичне заняття в рамках проєкту "Лекторій для юних хіміків" відбудеться вже за кілька тижнів, його темою стане органічна хімія. Слідкуйте за анонсами!

Наш фотозвіт.

Практичне заняття "Лекторію для юних хіміків" - Основи аналітичної хімії: якісний аналіз
28.02.2024
ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
З ХІМІЇ У 2024 РОЦІ!

Хімічний факультет вітає переможців відбіркового туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році! Переможці відбіркового туру запрошуються для участі у фінальному турі, який відбудеться 7 квітня 2024 року. Деталі проведення фінального туру буде надіслано кожному з учасників електронною поштою.

19.02.2024
ВІДБІРКОВИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
З ХІМІЇ У 2024 РОЦІ!
Завершився відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році! Завантажити розв’язки завдань відбіркового туру Олімпіади можна тут.
Оголошення результатів відбіркового туру з оприлюдненням списку переможців, допущених до фінального туру, буде здійснено до 1 березня 2024 року.
Запитання та зауваження щодо проведення Олімпіади надсилайте на chem.olympiada@knu.ua або телефонуйте +38(044) 239-34-17 з 9:00 до 17:00.
12.01.2024
ВІДБІРКОВИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
З ХІМІЇ У 2024 РОЦІ!

Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у І дистанційному (відбірковому) турі Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році! .

Завантажити завдання відбіркового туру Олімпіади можна тут.

Детальніше про проходження відбіркового туру можна дізнатися за посиланням.

04.01.2024
ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2024 РОЦІ
ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2024 РОЦІ
Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році! Олімпіада у 2024 році буде проводитися у два тури: І дистанційний (відбірковий) та ІІ очний (фінальний) з використанням дистанційних технологій.
Важливі дати Олімпіади по секції Хімія:
 • Оприлюднення завдань І дистанційного (відбіркового) туру на сайтах Приймальної комісії та хімічного факультету 12 січня 2024 року.
 • Прийом та розгляд завдань І туру з 22 січня до 15 лютого 2024 року.
 • Оголошення результатів І дистанційного (відбіркового) туру з оприлюдненням списку переможців допущених до ІІ очного (фінального) туру до 1 березня 2024 року.
 • Проведення ІІ очного (фінального) туру 7 квітня 2024 року.
Запитання та зауваження щодо проведення Олімпіади надсилайте на chem.olympiada@knu.ua або телефонуйте +38(044) 239-34-17 з 9:00 до 17:00.
Детальніше про Олімпіаду у 2024 році можна дізнатися за посиланням.
04.08.2023
До уваги абітурієнтів! Затверджено список рекомендованих до зарахування на бюджет!

Список абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на навчання за кошти державного або регіонального замовлення на освітній ступінь "Бакалавр" за спеціальністю 102 - Хімія, опубліковано!

Завантажити список.

Нагадуємо, що після того, як вступник в електронному кабінеті отримав рекомендацію до зарахування, він має підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті, або ж у закладі освіти. Це важливий крок у вашому майбутньому професійному розвитку!

02.08.2023
Перелік документів, необхідних для зарахування на ОС Бакалавр

Одне з найбільш популярних запитань другого етапу вступної кампанії – які ж документи треба подавати до Університету в разі отримання рекомендації до зарахування? Більшість документів вже існує у державних реєстрах, які пов’язані з ЄДЕБО. Тому, якщо ви маєте електронний підпис, скористайтесь можливістю підтвердити вибір місця навчання через електронний кабінет вступника.

Але для формування особової справи здобувача освіти до відбіркової комісії необхідно буде принести у паперовому вигляді такі документи:

 • 1. Документ (один з документів), що посвідчує особу, передбачений Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус"
 • 2. Довідку про внесення відомостей до Демографічного реєстру / Витяг з реєстру територіальної громади
 • 3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)
 • 4. Військово-обліковий документ (для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, а для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць)
 • 5. Документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ (якщо інформація про нього не зберігається в ЄДЕБО)
 • 6. Документи, що підтверджують право вступника на спеціальні умови участі в конкурсному відборі та зарахування, а також на переведення на вакантні місця бюджету (додаток 2.5. Правил прийому)
 • 7. 4 кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см
 • 8. Договір про навчання у закладі вищої освіти (укладається з повнолітнім здобувачем освіти або батьками чи опікунами). Для неповнолітніх – свідоцтво про народження
 • 9. Папка-швидкозшивач (паперова)

Зверніть увагу, що копії документів приймаються лише за наявності їхніх оригіналів!

У разі неможливості подання документів у паперовому вигляді, ви можете надіслати їхні скан-копії, підписані КЕП, на електронну пошту відбіркової комісії підрозділу (vstup_chem@univ.net.ua; або зверніться у Чат для абітурієнтів у Telegram хімічного факультету КНУ), куди рекомендовані до зарахування.

Перелік документів, необхідних для зарахування на ОС Бакалавр
01.08.2023
Початок прийому заяв до магістратури

Шановні вступники до магістратури!

Розпочато прийом заяв для участі в конкурсному відборі від вступників на ОС Магістр. Подати заяву потрібно не пізніше 18:00 21 серпня 2023 року!

Подати заяву можна через електронний кабінет вступника: https://cabinet.edbo.gov.ua/login

Детальніше про початок прийому заяв до магістратури можна прочитати на сайті Приймальної комісії.

01.08.2023
Як в електронному кабінеті підтвердити вибір місця навчання

Шановні вступники!

Прийом заяв для участі в конкурсному відборі за освітнім ступенем бакалавра завершено! Оприлюднення списку вступників, рекомендованих до зарахування відбудеться до 05 серпня. Після того, як вступник в електронному кабінеті отримав рекомендацію до зарахування, він має підтвердити вибір місця навчання.

Детальніше про те, як в електронному кабінеті підтвердити вибір місця навчання, можна прочитати на сайті Приймальної комісії.

27.07.2023
До уваги вступників на магістерські програми!

У зв'язку з технічними причинами у роботі бази ЄДЕБО реєстрацію на фахові іспити продовжено:

 • до 21:00 27 липня 2023 року (на бюджет)
 • до 18:00 30 липня 2023 року (на контракт за фіксованими конкурсними пропозиціями)

Іспити для тих, хто вступає на бюджетні місця у ЗВО, будуть проведені
28 липня!

21.07.2023
ВСТУП 2023: Продовжено реєстрацію на фахові іспити!

Продовжено реєстрацію заяв на проведення Університетом співбесід замість єдиного вступного іспиту і фахових іспитів у випадках, передбачених Правилами прийому до 18:00 27 липня 2023 року.

Приймальна комісія призначила 28 липня 2023 року днем проведення фахових випробувань за всіма спеціальностями. Графіки іспитів будуть оприлюднені найближчим часом на сайті Приймальної комісії.

19.07.2023
Прийом заяв для участі у конкурсному відборі на ОС Бакалавр

Шановні вступники!
Сьогодні, 19 липня, о 9:00 розпочався прийом заяв для участі в конкурсному відборі від вступників на ОС Бакалавр.

Подати заяву потрібно не пізніше 18:00 31 липня 2023 року! Подати заяву можна через електронний кабінет вступника.

На конкурсні пропозиції, які мають державне фінансування, ви може подати лише 5 заяв за пріоритетами від 1 до 5. Ще до 15 заяв можна подати на конкурсні пропозиції за кошти фізичних та/або юридичних осіб. До кожної заяви потрібно додати мотиваційний лист, написаний спеціально для кожної освітньої програми, на яку ви плануєте вступити.

Детальніше за посиланням.

12.07.2023
НМТ-2023: Додаткова сесія

Лише 3 дні триває реєстрація на додаткову сесію ЄВІ та ЄФВВ для вступу до магістратури!

Тестування відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США. Звертаємо увагу учасників, які проходитимуть НМТ у США, на те, що тестування розпочинатимуть о 18:00 за Києвом, тобто об 11:00 у м. Детройті та о 10:00 в м. Х’юстоні.

Детальніше за посиланням.

01.07.2023
Шановні вступники!

Сьогодні, 01 липня, починається реєстрація електронних кабінетів на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Важлива інформація про умови прийому на ОС Бакалавр та ОС Магістр.

Маєте запитання?

Нагадуємо, що з етапами вступної кампанії, Правилами прийому та іншою важливою інформацією ви зможете ознайомитись на сайті Приймальної комісії.

25.06.2023
"Світ очима хіміків". Фільм про день відкритих дверей на хімічному факультету КНУ імені Тараса Шевченка!

На YouTube-каналі хімічного факультету вийшов фільм про наш День відкритих дверей "Світ очима хіміків", що відбувся цієї весни. Спочатку колектив хімічного факультету хотів змонтувати невеликий промо-ролик, проте матеріалу виявилось так багато і емоції учасників та організаторів були настільки щирі, що ми просто не змогли дозволити собі сховати від вас ці кадри... і створили майже повнометражний фільм про День відритих дверей та хімічному факультеті КНУ.

Хто був присутнім на заході наживо – має шанс знайти на кадрах себе і знову зануритись у магічну атмосферу хімічного факультету, а хто не зміг долучитись – віртуально відвідає факультет та побачить, де, а головне, хто буде вже зовсім скоро давати вам вищу освіту хіміка!

Дякуємо Лекторію для юних хіміків за яскраву шоу-програму; адміністрації, співробітникам, аспірантам та студентам факультету – за їхній час та натхнення при підготовці заходу, команді операторів – за крутий відзнятий матеріал, і всім учасникам заходу – адже без вас все це не мало б жодного сенсу!

Гарного вам перегляду!

24.06.2023
Шановні вступники до магістратури!

Нагадуємо, що в кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури розміщено запрошення. У них зазначено дату, час (за Києвом) і місце проведення єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та/або єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

Учасникам ЄФВВ та/або ЄВІ необхідно самостійно сформувати і, як буде змога, роздрукувати запрошення-перепустку зі свого кабінету учасника на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Більше інформації є на сайті приймальної комісії КНУ.

24.06.2023
Підготовче відділення для громадян України запрошує на Практикум із написання мотиваційного листа для успішного вступу в університет!

У програмі заходу:

 • На ім'я кого і як звертатися в листі;
 • Як себе представити, не наробивши помилок;
 • Як розказати про свої досягнення, не вихваляючись;
 • Які сталі вирази використати, щоб показати свою грамотність та ерудованість;
 • Як оформити й завантажити лист у кабінет вступника.

Ті, хто долучиться до заходу наживо, матимуть унікальну можливість відразу отримати конкретні поради та корективи до свого мотиваційного листа. Для учасників заходу передбачена екскурсія цікавими куточками Червоного корпусу #КНУ та його двориками.

5 липня о 12:00, головний (Червоний) корпус Університету
(вул. Володимирська, 60, ауд. 329).

Реєстрація обов'язкова.

Ті, хто не матимуть змоги долучитися до події – матимуть можливість переглянути відеозапис практикуму на YouTube-каналі та інших офіційних ресурсах #КНУ для абітурієнтів.

Практикум із написання мотиваційного листа для успішного вступу в університет
15.06.2023
ПІДСУМКИ ОЛІМПІАДИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2023 РОЦІ

Завершилась Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2023 році для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Хімічний факультет вітає переможців Олімпіади.

Будемо раді зустрітися з вами в аудиторіях та лабораторіях нашого хімічного факультету!

29.05.2023
До уваги слухачів Лекторію для юних хіміків!

Запрошуємо на фінальну зустріч цього навчального року "Хімія у запитаннях та відповідях", де учасники зможуть поставити питання справжнім хімікам!

Захід відбудеться 2 червня о 18:00 у дистанційному форматі (ZOOM, ідентифікатор конференції: 775 921 7498, код доступа: 3BVQmZ).

Маєте запитання - залишайте прямо зараз у гугл-формі, аби почути відповіді під час зустрічі.

Чекаємо на Вас!

фінальна зустріч на Лекторії для юних хіміків
27.05.2023
Шановні випускники бакалаврату КНУ та всі, хто планує вступати до магістратури Шевченкового університету!

Запрошуємо вас на онлайн-зустріч, на якій ви дізнаєтеся про наступні речі:

 • особливості вступної кампанії 2023 року до магістратури;
 • строки вступної кампанії та формат її проведення;
 • реєстрацію на ЄВІ та/або ЄФВВ;
 • специфіку розрахунку конкурсного балу;
 • умови вступу на 2 вищу освіту.

Зустріч відбудеться онлайн 29 травня 2023 об 11:00 в ZOOM.

Спікери:

 • Володимир БУГРОВ, ректор;
 • Андрій ГОЖИК, проректор з науково-педагогічної роботи;
 • Ольга КОБАН, відповідальна секретарка Приймальної комісії.
онлайн-зустріч
01.05.2023
Правила прийому на 2023 рік
Шановні вступники та батьки!
На сайті Приймальної комісії оприлюднено Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2023 році.
З Правилами прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2023 році, основними вимогами, етапами вступної кампанії, особливостями вступу на навчання для здобуття ступенів бакалавра та магістра, переліком спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується прийом на навчання, порядком та строками прийому заяв і документів ви можете ознайомитися за посиланням.
31.03.2023
ВСТУП-2023: 10 КРОКІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ У 2023 РОЦІ

Попри воєнний стан в Україні триває активна підготовка до вступної кампанії у 2023 році. Зокрема, зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти, демонстраційні варіанти тестів уже із семи предметів НМТ доступні на сайті УЦОЯО, а реєстрація для участі у тестуванні розпочнеться 3 квітня. Для допомоги вступникам МОН підготувало головні кроки, які допоможуть стати студентом у 2023 році.

Детальну інформацію можна отримати на сайті МОН за посиланням.

10 кроків для вступу до закладу вищої освіти
06.03.2023
Миттєвості навчання хіміків
Раді повідомити, що з початку нового семестру навчання на хімічному факультеті успішно проводиться у змішаному форматі! Тому хочемо поділитися з Вами чудовими кадрами, на яких студенти працюють у навчальних лабораторіях, здобуваючи практичні навички та наближаючись кожного дня до омріяного фаху хіміка!
Якщо ж Ви ще не є студентом нашого факультету то нагадуємо, що зовсім скоро буде чудова нагода заглибитись у світ хімії.
11 березня 2023 року хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка відкриє свої двері для всіх охочих - треба лише зареєструватись.
Якщо ж у Вас немає можливості приїхати до Києва та долучитись до нас наживо - не проблема. Ось ще одне посилання.
Детальніше про подію.
Віримо у те, що магія хімії Вас зачаровує так само, як і нас!

22.02.2023
ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2023 РОЦІ
Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2023 році! До участі допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Реєстрація з 20.02.2023 по 30.03.2023 на сайті Приймальної комісії КНУ.
Детальніше про олімпіаду можна ознайомитися за посиланням.
ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2023 РОЦІ
22.02.2023
День відкритих дверей "Світ очима хіміків" на хімічному факультеті!
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на День відкритих дверей "Світ очима хіміків", що відбудеться у суботу 11 березня 2023 року о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого 12.
Під час заходу учасники дізнаються про особливості навчання та наукової діяльності у стінах хімічного факультету, а в рамках екскурсії матимуть нагоду відвідати історичну будівлю хімічного факультету, навчальні та наукові лабораторії. Також у програмі заходу хімічне шоу від освітнього проєкту хімічного факультету "Лекторій для юних хіміків".
Кількість учасників обмежена місткістю укриття, тому для участі обов’язкова попередня реєстрація.
Якщо ж немає змоги прийти – не біда! Не соромтесь ставити запитання відбірковій комісії, співробітникам, аспірантам і студентам хімічного факультету через Google Форму.
Open doors day
23.01.2023
Представлено модель вступної кампанії 2023 року
20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.
НМТ складатиметься з двох обов’язкових предметів (української мови та математики) та одного додаткового предмета за вибором вступника з переліку: історія України, іноземна (англійська, французька, німецька, іспанська) мова, фізика, хімія, біологія. Незалежно від обраного вступником додаткового предмета позитивний результат НМТ дозволить подавати заяву для вступу на будь-яку спеціальність з урахуванням вагових коефіцієнтів, установлених для предметів на різні спеціальності.
Детальніше про вступні випробування можна прочитати тут і тут.
Більше інформації можна знайти на сайті Міністерства освіти і науки України.
23.01.2023
17 Грудня 2022 року на Хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся День відкритих дверей "Світлу бути!"
На жаль, зі зрозумілих причин, захід відбувся в онлайн-форматі, проте ми маємо нагоду представити вам запис цієї зустрічі.
Перша частина містить загальну інформацію про Хімічний факультет. А на черзі ще кілька цікавих блоків про життя на хімічному!

Очікуйте новий випуск!
09.12.2022
День відкритих дверей на хімічному факультеті!
Запрошуємо Вас долучитись до Дня відкритих дверей хімічного факультету!
 • Попередня реєстрація за посиланням;
 • Початок: 17 грудня 2022 року о 12:00;
 • Формат зустрічі: ОНЛАЙН ZOOM;
На зустрічі Ви дізнаєтесь:
 • Про особливості навчального процесу на хімічному факультеті;
 • Які бувають хіміки;
 • Де та ким працюють наші випускники;
 • Як хімікам вдається отримувати практичні навички в епоху онлайн-навчання.
День відкритих дверей на хімічному факультеті
19.09.2022
Додатковий набір вступників на основі повної загальної освіти для здобуття освітнього ступеня бакалавра
Вітаємо, шановні абітурієнти! Маємо гарну новину!
Приймальна комісія КНУ оголосила додатковий набір для здобуття освітнього ступеня бакалавра за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
Якщо Ви ще не подали заяву на хімічний факультет, то у Вас є шанс зробити це з 19 по 24 вересня (до 16:00) через електронний кабінет абітурієнта. Поступити на хімічний факультет можна за результатами розгляду мотиваційних листів.
Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання:
Запрошуємо Вас до дружньої хімічної спільноти!
Додатковий набір вступників
17.08.2022
До уваги вступників! Подання оригіналів документів для зарахування до Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Перелік документів для подачі в електронній формі із накладанням ЕЦП/КЕП.
Подання оригіналів документів для зарахування до КНУ:
 • Варіант 1. Подання документів, скріплених електронним цифровим підписом (ЕЦП) або кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
 • Варіант 2. Подання документів особисто, у паперовому вигляді, до відбіркової комісії. Деталі алгоритму подачі документів.
Деталі алгоритму подачі документів.
Перелік документів для подачі в електронній формі із накладанням ЕЦП/КЕП та алгоритм подачі документів
Маєте запитання?
12.08.2022
До уваги вступників до Магістратури!
Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка пропонує ознайомитись з освітньо-науковою програмою "Хімія" другого рівня вищої освіти (МАГІСТР) за спеціальністю 102 "Хімія".
Дізнайтесь більше про навчальні дисципліни різних спеціальностей та їх взаємозв’язок із науковою діяльністю факультету.

Маєте запитання?
02.08.2022
Бажаєш вже зараз бути в курсі можливостей майбутнього фаху Хіміка?
Найкраще про перспективи працевлаштування дізнаватись від роботодавців та випускників хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.
Дізнатись більше відгуків та думок роботодавців і випускників про Хімічний факультет:
Виникли запитання?
28.07.2022
Чому хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка? Відгуки наших випускників.
У день 188-ї річниці відкриття університету випускники хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка діляться думками про вибір професійного шляху та справи життя "Чому хімічний факультет КНУ?".

25.07.2022
Чому хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка?
Думки студентів про факультет: чому варто обрати професію хіміка, враження, можливості, навчання і перспективи працевлаштування.

25.07.2022
Що очікує майбутніх студентів під час навчання на Хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка?
Знайомимось зі структурою та особливостями програми Бакалаврату за спеціальністю 102 "Хімія".

25.07.2022
Студентські роки - це не лише навчання, незабутні зустрічі та спілкування, а й найпродуктивніший час для наукової роботи.
Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка запрошує дізнатись про:
 • наукову роботу студентів
 • міжнародне співробітництво
 • програми подвійного дипломування та академічної мобільності
 • працевлаштування студентів та випускників хімічного факультету
 • міжнародне визнання української хімічної науки
Долучайтесь!

Маєте запитання?
18.07.2022
Обираєте для навчання хімічну освіту?
Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, що навчає за спеціальністю 102 Хімія, запрошує дізнатись про напрями роботи та особливості навчання на кафедрах.

Маєте запитання?
14.07.2022
Екскурсія хімічним факультетом
Запрошуємо на віртуальну екскурсію хімічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Став ПЕРШИЙ ПРІОРИТЕТ - ХІМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КНУ імені Тараса Шевченка і вже у жовтні будеш навчатися в цих стінах і застосовувати найновіше обладнання у своїх наукових дослідженнях. Долучайтесь!
12.07.2022
Алгоритм вступу 2022
Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на навчання за спеціальністю 102 ХІМІЯ! Постав ПЕРШИЙ ПРІОРИТЕТ ХІМІЧНИЙ ФАКУЛЬЕТ КНУ імені Тараса Шевченка і ТИ НАШ СТУДЕНТ!
Алгоритм вступу 2022
Виникли запитання?
Особливості проведення вступної кампанії 2022:
08.07.2022
Мотиваційний лист
Мрієш стати хіміком? Обирай ПЕРШИЙ ПРІОРИТЕТ – ХІМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ Київського національного університету імені Тараса Шевченка – спеціальність 102 Хімія і до заяви обов'язково додай МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ.
Мотиваційний лист
 • Скануй QR code і дізнайся: як його написати, а також затверджені критерії оцінювання та вимоги.
 • Команда #КНУвступ підготувала відповіді на найпоширеніші запитання, які виникають при підготовці цього документа.
Виникли ще запитання?
05.07.2022
Привіт, абітурієнте!
Зараз ти переживаєш непрості та відповідальні часи. Напала втома, зневіра або муки вибору, куди податися та яку спеціальність обрати?
 • Пропонуємо тобі розслабитися й познайомитися ближче з хімічним факультетом та нашою дружньою родиною.
 • Поринь у закулісся нашого життя! Старшокурсниці та старшокурсники Ліза, Юра та Надя допоможуть тобі в цьому. Від них ти почуєш відповіді на різні запитання й отримаєш кілька цінних порад-настанов.

14.06.2022
Зустріч з абітурієнтами: Хімічний факультет КНУ Твій Перший Пріоритет!
11 червня відбулася зустріч з абітурієнтами, під час якої від колективу факультету – викладачів, науковців та студентів, відвідувачі онлайн-заходу дізнались найактуальнішу інформацію:
 • про вклад наукових досліджень хіміків України в Нашу Перемогу
 • особливості вступної кампанії 2022 року
 • відвідали майстер-клас з написання мотиваційного листа
 • одержали відповіді на найактуальніші запитання
 • вирушили на віртуальну екскурсію факультетом
 • одержали цінну пораду, як отримати +10 балів до загального конкурсного балу
Бажаєте отримати додаткові бали – переходьте за посиланням і реєструйтеся на підготовчі курси до НМТ (старт 13 червня!)
Не встигли долучитись до зустрічі - переглядайте у записі:

14.06.2022
Фінальне заняття Лекторію для юних хіміків 2021 – 2022 н.р.
9 червня у рамках онлайн-зустрічі "Хімія у запитаннях та відповідях" слухачі Лекторію, спілкуючись з викладачами та студентами факультету, одержали відповіді на найактуальніші питання хімічної науки, екології, дізнались про особливості навчання та подальшого працевлаштування фахівців-хіміків.
Переглянути запис зустрічі можна за посиланням:

01.06.2022
Запрошуємо на Зустріч з абітурієнтами: Хімічний факультет КНУ Твій Перший Пріоритет!
 • 11 червня
 • 11:00
 • Zoom: ідентифікатор: 555 335 3949 (без пароля)
День відкритих дверей
На вас чекає:
 • екскурсія хімічним факультетом
 • зустріч з викладачами та студентами факультету
 • особливості вступної кампанії 2022 року
 • майстер клас з написання мотиваційного листа
Маєте запитання - залишайте прямо зараз у гугл-формі.
14.05.2022
Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ ЕХРО 2022 "Твоя освіта – важлива для відбудови України!"
14 Травня 2022 року відбувся Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ ЕХРО 2022. Під час онлайн-зустріч, говорили про найактуальнішу інформацію щодо вступу: терміни подачі документів на освітні програми бакалаврів, магістрів та аспірантів; особливості проведення Національного мультипредметного тесту і чим він відрізняється віз звичного ЗНО; важливість та поради з написання мотиваційного листа.
Якщо у вас залишились запитання, ви можете залишити їх у Google формі, яка буде відкрита до 9:00 понеділка, або написати нам у соцмережах:
Також вже доступний запис трансляції заходу:

09.05.2022
Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ ЕХРО 2022 "Твоя освіта – важлива для відбудови України!"
 • 14 травня 2022 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка кличе на онлайн-зустріч, щоб допомогти прояснити ситуацію з цьогорічною вступною кампанією.
 • З 11:00 до 15:00 говоритимемо про найактуальнішу інформацію щодо вступу на освітні програми бакалаврів, магістрів та аспірантів. Разом із вами напишемо мотиваційний лист та поговоримо про його важливість.
 • Презентуємо вам широкий спектр освітніх можливостей КНУ імені Тараса Шевченка.
Переходьте за посиланням, ставте лайк та долучайтеся до події #ТвійКНУ:
22.04.2022
ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2022 РОЦІ
Шановні учасники Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2022 році!
Реєстрацію та термін подачі виконаних робіт дистанційного (першого) туру продовжено до 1 травня.
Результати першого туру та умови проведення другого туру будуть оприлюднені 6 травня.
Слідкуйте за новинами.
06.04.2022
До уваги слухачів Лекторію для юних хіміків!
Цього тижня КНУ імені Тараса Шевченка відновлює навчальний процес і Лекторій також продовжує свою роботу. Зверніть увагу - до завершення курсу заняття відбуватимуться двічі на тиждень: середа та п'ятниця о 17.00 на YouTube-каналі хімічного факультету.
Вже цієї середи, 6 Квітня о 17.00 долучайтесь до чергового занять Лекторію - "Мозковий штурм".
Під час вивчення шкільного курсу хімії нерідко виникають проблеми із розв'язуванням різних типів задач. Впродовж найближчих двох лекцій доцент кафедри аналітичної хімії, к.х.н. Ліонель Зінько допоможе структурувати матеріал від "хаосу до порядку" і напрацювати чіткі алгоритми та оптимальні підходи до вирішення типових задач шкільного курсу з хімії.
Пам'ятаймо, що знання - сила і Ваш особистий внесок у перемогу. Спільними зусиллями кожен на своєму місці наближаймо нашу перемогу! Слава Україні!
05.04.2022
Особливості проведення вступної кампанії у 2022 році
07.02.2022
День відкритих дверей «Закохайся в хімію»
"Будь-які почуття в організмі обумовлені хімічними реакціями".
Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка запрошує школярів, батьків та всіх бажаючих ЗАКОХАТИСЯ В ХІМІЮ!
День відкритих дверей «Закохайся в хімію»
Від колективу факультету, студентів та випускників Ви дізнаєтесь найактуальнішу інформацію:
 • Чому саме Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка?
 • Особливості вступу 2022
 • Палаючі серця у дослідах
 • Життя факультету очима студентів
 • Відповіді на будь-які Ваші питання, які вже можна поставити у Google Forms
Чекаємо на тебе!
Захід відбудеться 12.02.2022 о 12:00 ОНЛАЙН!
Долучитися до Zoom-конференції:
Ідентифікатор: 91255417509
Код доступа: 1234567
03.02.2022
Інформаційний буклет абітурієнта на ОС Бакалавр 2022
Інфо-буклет Хімічного факультету
Починається час ЗНО, час хвилювань і запитань про вступ. Центр комунікацій #КНУ створив Інформаційний буклет абітурієнта для швидкого та зручного пошуку найважливішої інформації про:
 • предмети ЗНО для вступу
 • конкурсний бал та прохідний бал на бюджет
 • етапи вступної кампанiї
 • документи
Читай інфо-буклет Хімічного факультету і дізнавайся про кафедри факультету, бази практик та побудову кар’єри спеціаліста в галузі хімії.
24.01.2022
Турнір Юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка
На хімічному факультеті відбувся фінальний етап змагань Турніру Юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка, що вже п’ятий рік організовується Національним еколого-натуралістичним центром спільно з Союзом Хіміків України на базі трьох університетів Києва: КНУ імені Шевченка, КПІ ім. Ігоря Сікорського та НУБіП України.
Турнір Юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка
Дякуємо команді викладачів, інженерів та аспірантів факультету, які активно працювали над підготовкою та проведенням турніру! Учасникам турніру бажаємо подальших успіхів і задоволення від наукового пізнання!
Детальніше.
11.01.2022
ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2022 РОЦІ
Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі в Олімпіаді з хімії для абітурієнтів 2022 року!
З деталями проведення Олімпіади з хімії для абітурієнтів можна ознайомитися тут.
Участь в олімпіаді – крок до вступу на хімічний факультет!
31.12.2021
Щиро вітаємо дружню хімічну спільноту із Новим роком!
Новий 2022 рік обов'язково стане для кожного роком здійснення мрій та світлих сподівань! Бажаємо всім міцного здоров’я, сил для нових здобутків та натхнення для успішного втілення всіх задумів!
14.12.2021
День відкритих дверей
11 Грудня 2021 року на факультеті відбувся День відкритих дверей "Спекотна зима на хімічному".
Від колективу факультету, студентів та випускників відвідувачі онлайн-заходу дізнались найактуальнішу інформацію: про практичне застосування наукових досліджень різних кафедр, особливості вступу-2022, життя факультету очима студентів, одержали відповіді на найактуальніші запитання, вирушили на віртуальну екскурсію факультетом, стали свідками захоплюючих експериментів "Лід та полум’я у дослідах" і, навіть, взяли участь у вікторині. Детальніше.
09.12.2021
Зима ніколи не буде холодною, якщо у вас є теплі спогади
Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка запрошує школярів, батьків та всіх охочих зануритися в СПЕКОТНУ ЗИМУ НА ХІМІЧНОМУ ОНЛАЙН!
11 грудня о 10:00
Під'єднатися до конференції у Zoom (Ідентифікатор: 562 803 2418 Код доступа: 1234567)

Від колективу факультету, студентів та випускників ви дізнаєтесь найактуальнішу інформацію:
 • Віртуальна екскурсія факультетом
 • Про практичне застосування наукових досліджень кожної кафедри
 • Лід та полум’я у дослідах
 • Життя факультету очима студентів
 • Особливості вступу 2022
 • Відповіді на Будь-які Ваші питання!
02.11.2021
Заняття Лекторію у 2021 - 2022 н. р. відбуватимуться в онлайн-форматі на YouTube-каналі Хімічного факультету, а також у форматі зум-конференцій (для конференцій буде попередня реєстрація).

Аби бути у курсі подій обов’язково підписуйтесь на наші інформаційні ресурси:
YouTube-канал
телеграм-канал "Лекторій для юних хіміків"
Освітній ресурс Лекторію Сhem_up
Офіційна сторінка Хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка в Facebook
Інформаційний ресурс для абітурієнтів хімічного факультету
12.10.2021
9 Жовтня 2021 р. у Головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся загальноуніверситетський День відкритих дверей "КНУ-ЕХРО. Осінь-2021".
Освітній фестиваль об'єднав у серці Alma mater усі факультети та інститути, аби кожен відвідувач заходу побачив потужні можливості та конкретні пропозиції Національного дослідницького університету. Як завжди, активним та креативним учасником осіннього свята науки та знань була команда Хімічного факультету. Під час традиційної "Екскурсії на Хімічному" майбутні абітурієнти дізнались та побачили багато цікавого, незвичного, захоплюючого і несподіваного. Організаційний комітет щиро дякує всім учасникам!

Фотоальбом.
09.10.2021
Розпочато реєстрацію на новий 2021 - 2022 навчальний рік "Лекторію для юних хіміків".
На хімічному факультеті розпочата реєстрація учасників на новий навчальний рік освітнього проекту "Лекторій для юних хіміків".
Запрошуємо Вас стати слухачем нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання та отримати нові в галузі хімії.
Лекторій для юних хіміків

Завантажити флаєр з активними посиланнями
Реєстраційна форма
Детальніше
Детальніше
06.10.2021
КНУ ЕКСПО 2021
Вітаємо майбутніх абітурієнтів!
Вже цієї суботи в нашому Університеті відбудеться довгоочікувана подія – КНУ ЕКСПО 2021!

Якщо вас цікавить хімія і хочеться дізнатися про неї більше – запрошуємо відвідати 9 жовтня хімічний факультет. Під час екскурсії факультетом Ви побачите яскраві дослідів, візьмете участь у майстер-класах, поспілкуєтесь з нашими викладачами і студентами.
Маєте питання – обов’язково отримаєте відповіді!
Зустрічаємось в холі Червоного корпусу за адресою вул. Володимирська, 60.
Шукайте студенів з банерами "ЕКУРСІЯ НА ХІМІЧНОМУ"!
ЧЕКАЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ З 10.00 до 14.00 год
05.10.2021
Аспірант КНУ: Info Day – 2021
7 жовтня 2021 року
Початок реєстрації: 10.30-11.00
Урочистий початок заходу: 11.00
Актова зала головного навчального корпусу Університету
Подробиці за посиланням.
14.08.2021
Вітаємо вступників на 1 курс бакалаврату!
Дуже раді, що 105 нових студентів увіллеться до дружньої родини хімічного факультету. Бажаємо натхненного початку навчання та чекаємо на зустріч з вами 31 серпня о 12:00 у Великій хімічній аудиторії хімічного факультету.
Список зарахованих.
Вітаємо вступників до магістратури! Бажаємо творчих успіхів у всіх ваших починаннях!
Список зарахованих.
26.07.2021
Результати вступного випробування з фаху:
спеціальність 102 хімія, ОР магістр
03.07.2021
Мрієш стати хіміком, але маєш питання та сумніви?
Долучайтесь до перегляду!
"Зустріч абітурієнтів із студентами хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, гарантами освітніх програм Бакалавр та Магістр і з представником приймальної комісії"
Відповідаємо на питання, що найчастіше виникають у абітурієнтів.
Розповідаємо як це - втілювати свою мрію в реальність.
01.07.2021
У червні завершив свій 4 сезон унікальний освітній проект "Лекторій для юних хіміків".
Основною метою проекту є, в першу чергу, профорієнтація молоді, розширення світогляду, залучення до вивчення та розуміння природничих наук усіх зацікавлених.
Цей рік поставив перед усіма нові виклики та задачі, необхідність реалізації нових форм освітньої комунікації і ми вирішили переформатувати наш курс в онлайн-формат, що важко для експериментальної науки, але це дозволило долучитись до навчання не тільки мешканцям Києва та області, а й усім бажаючим з будь-якого куточка України та світу.
Ми переконані, що цьогорічні слухачі Лекторію, які пройшли цей освітній марафон разом з нами, усвідомили логіку, красу та життєву необхідність хімічної науки, навіть у повсякденному житті.
Тож запрошуємо всіх бажаючих і наступного року долучатись до пізнання природничих наук, адже це – запорука успішного сталого розвитку нашого суспільства.
Команда Лекторію бажає Вам подальших успіхів та натхнення, нестримної жаги до пізнання, творчої наснаги і готовності до будь-яких викликів сьогодення!
А з тими, хто обере для себе хімічний фах - зустрінемось на Хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Давайте разом пригадаємо миттєвості Лекторію 2020-2021 навчального року:
11.06.2021
Мрієш стати хіміком, але маєш питаня та сумніви? Запрошуємо Тебе на зустріч з студентами хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, що відбудеться. Вони вже навчаються і хочуть розказати як це - втілювати свою мрію в реальність. Також на зустрічі будуть гаранти освітніх програм Бакалавр та Магістр і представник приймальної комісіїї. Чекаємо на Тебе. Приходь!
Zoom miting: 5553353949
Питання, попередньо, можна задати тут.
Зустріч з студентами хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
26.05.2021
Центр комунікацій КНУ створив Інформаційний буклет абітурієнта для швидкого та зручного пошуку найважливішої інформації про вступ.
У буклеті ти знайдеш лінки для переходу на сторінки підрозділів, предмети ЗНО для вступу та прохідні бали на бюджет.
25.08.2020
Відео-гід "Як дістатись до відбіркової комісії хімічного факультету?"

15.08.2020
Студенти хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, ще напередодні старту цьогорічної вступної кампанії, вирішили поділитись з абітурієнтами своїми думками та враженнями про навчання на факультеті.
23.07.2020
Хімічний факультет: Історія та сьогодення.
Шановні абітурієнти! Плануєте вступ на хімічний факультет? Дізнайтесь більше про історію, освітньо-наукову діяльність та життя факультету.
Почути про основні аспекти діяльності факультету від представників факультетської спільноти: викладачів, науковців та студентів можна з відео-запису червневого Дня відкритих дверей факультету.
19.07.2020
Бажаєте зазирнути у навчально-наукові лабораторії та аудиторії майбутнього місця навчання? Ласкаво просимо на віртуальну екскурсію хімічним факультетом!
02.07.2020
Вже за місяць відбудеться активний старт вступної кампанії-2020!
До уваги Абітурієнтів представляємо актуальну інформацію стосовно навчальних програм та діяльності хімічного факультету:
Хочете бути в курсі життя та діяльності факультету – знайомтесь з офіційними електронними ресурсами факультету та підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах (лінк).
Хімічний факультет запрошує до вступу на перший курс бакалаврату та магістратури і готовий відповісти на всі ваші запитання аби допомогти визначитись із майбутнім професійним шляхом.
Поставте своє запитання у Google-формі, і ви обов’язково одержите вичерпну відповідь.
15.06.2020
Відтепер дізнавайтесь більше про освітнє й наукове життя КНУ в офіційному телеграм-каналі Університету.
09.06.2020
За традицією, в останню неділю травня своє професійне свято відзначають усі Хіміки України! А вже за кілька днів потому, 4 червня 2020 року, Хімічний факультет Шевченкового університету зустрічав усіх бажаючих на черговому Дні відкритих онлайн-дверей "Про хімію за філіжанкою кави".
Впродовж зустрічі з факультетською спільнотою – адміністрацією, викладачами, науковцями та студентами – учасники з перших вуст дізнавались найактуальнішу інформацію про факультет від фахівців своєї справи.
Для тих, хто не зміг приєднатись до нашого заходу, є можливість ознайомитись із записом прямої трансляції на Youtube-каналі факультету за посиланням.
Якщо у вас залишились запитання – надсилайте їх у Google-формі за посиланням, і ми обов’язково надамо вичерпну відповідь.
Чекаємо на Хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
14.05.2020
Вже зовсім скоро Хімічний факультет відкриє свої вікна для абітурієнтів! А поки що запрошуємо вас переглянути відео-презентацію факультету.

Побачимося цієї п'яниці, 15 травня об 11 у додатку Zoom. Посилання на конференцію. Пароль 023372.
Перший день КНУЕхро-ONLINE вже доступний у запису на офіційному YouTube-каналі.
29.01.2020
Вже третій рік поспіль хімічний факультет КНУ є співорганізатором Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка – індивідуального змагання для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Цьогоріч у фінальному етапі турнірних змагань, що тривав з 21 по 24 січня 2020 року, взяли участь школярі з Житомирської, Чернівецької, Полтавської, Хмельницької, Чернігівської областей та м. Києва.
Детальніше про Турнір на Фейсбук та у новинах КНУ.
Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка
17.01.2020
15 січня 2020 року на хімічному факультеті разом з Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом "Мала академія наук учнівської молоді" та Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації було проведено інтенсив-практикум з хімії для учнів 7-11 класів "Сучасна хімія: методологія теоретичних та практичних досліджень з хімії".
Про актуальні та перспективні напрями наукових досліджень в хімії, спільні міжнародні навчальні програми для студентів доповів заступник декана з навчальної роботи доцент Павленко В.О., з основними завданнями та методами аналітичної хімії ознайомила доцент Тананайко О.Ю., про підходи до вирощування нановіскерів та кристалів-велетнів розповіла доцент Теребіленко К.В.
Мала академія наук учнівської молоді Мала академія наук учнівської молоді
Дякуємо всім учасникам, організаторам, вчителям за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів і до нових зустрічей!
Детальніше у новинах Фейсбук.Наступна сторінка