Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

НовиниНаступна сторінка03.09.2021
Навчальний рік 2021/2022, стартуємо!
А щоб бути в курсі усіх подій - підписуйтеся на офіційні Університетські ресурси та отримуйте лише актуальну інформацію про #ТвійКНУ
Офіційний сайт
Facebook
Тelegram
Instagram
LinkedIn
YouTube

Щоб бути у курсі подій на Хімічному факультеті, підписуйтеся на наші офіційні ресурси:
Офіційний сайт
Facebook
Тelegram
Instagram
YouTube
14.08.2021
Вітаємо вступників на 1 курс бакалаврату!
Дуже раді, що 105 нових студентів увіллеться до дружньої родини хімічного факультету. Бажаємо натхненного початку навчання та чекаємо на зустріч з вами 01 вересня 2021 року:
 • о 8:20 - перша пара
 • о 9:20 - тестування з іноземної мови
 • об 11:00 - урочиста посвята в студенти у дворі хімічного факультету
Список зарахованих.
Вітаємо вступників до магістратури! Бажаємо творчих успіхів у всіх ваших починаннях!
Список зарахованих.
02.08.2021
Список рекомендованих до зарахування у магістратуру хімічного факультету в 2021 році
26.07.2021
Результати вступного випробування з фаху:
спеціальність 102 хімія, ОР магістр
19.07.2021
Книжкова виставка до ювілею Андрія Івановича Кіпріанова (1896-1972) - видатного українського хіміка, завідувача кафедри органічної хімії Київського університету, доктора хімічних наук, академіка, віце-президента Академії Наук УРСР, заслуженого діяча науки УРСР, лауреата Державної премії СРСР.
Серед експонованих праць А. Кіпріанова – прижиттєві видання 1930-1966 років, інші праці автора, а також публікації про нього.
Книги автора доступні для ознайомлення в к. 35 на третьому поверсі нашого головного корпусу (вул. Володимирська, 58).
19.07.2021
Рада молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує аспірантів та молодих вчених на презентацію конкурсу заступників деканів з наукової роботи: "Молодий вчений року": місія, візія, цінності та умови участі.
23 липня 2021 року о 15.00
ZOOM
Ідентифікатор: 88260010053
Код доступа: 895742
Спікери:
Дарина Кушерець - голова організаційного комітету конкурсу, д.ю.н., професор
Марина Хмара - голова конкурсної комісії конкурсу, к.е.н, доцент
Більш детальна інформація про конкурс та умови участі за посиланням.
13.07.2021
Урочисте вручення дипломів бакалаврам хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Щиро вітаємо наших випускників з успішним проходженням чотирирічного шляху та отриманням дипломів БАКАЛАВРА!
Бажаємо міцного здоров’я, великих можливостей в житті та успіхів при вступі в магістратуру!
До зустрічі наступного навчального року на рідному факультеті!
07.07.2021
Вітаємо Наталію Ігорівну Усенко, заступника декана з навчальної роботи, доцента кафедри фізичної хімії, яку визнано однією з кращих науково-педагогічних працівників факультетів/інститутів Університету комісією Вченої ради з питань організації освітнього процесу. Бажаємо міцного здоров’я, терпіння та наснаги до нових перемог!
Наталія Ігорівна Усенко
06.07.2021
На сайті Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича з'явився новий практичний посібник "Профіль автора у Scopus" (упорядник М. Назаровець).
Посібник містить ілюстровані покрокові інструкції з особливостей створення, пошуку та варіантів корегування (внесення змін, об’єднання тощо) профілів авторів у базі даних Scopus.
Відео-запис вебінару "НАУКОВА СТАТТЯ: ПІДБІР ЖУРНАЛУ ТА ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЙ" Ви можете переглянути на You-tube каналі Ради молодих вчених КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням .
Нам дуже важливо почути Вашу думку про захід та дізнатись, які теми вас ще цікавлять. Це допоможе нам проводити заходи, корисні та цікаві для аспірантів та молодих науковців Університету.
Будь ласка, заповніть це коротке анонімне опитування.
03.07.2021
Мрієш стати хіміком, але маєш питання та сумніви?
Долучайтесь до перегляду!
"Зустріч абітурієнтів із студентами хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, гарантами освітніх програм Бакалавр та Магістр і з представником приймальної комісії"
Відповідаємо на питання, що найчастіше виникають у абітурієнтів.
Розповідаємо як це - втілювати свою мрію в реальність.
01.07.2021
У червні завершив свій 4 сезон унікальний освітній проект "Лекторій для юних хіміків".
Основною метою проекту є, в першу чергу, профорієнтація молоді, розширення світогляду, залучення до вивчення та розуміння природничих наук усіх зацікавлених.
Цей рік поставив перед усіма нові виклики та задачі, необхідність реалізації нових форм освітньої комунікації і ми вирішили переформатувати наш курс в онлайн-формат, що важко для експериментальної науки, але це дозволило долучитись до навчання не тільки мешканцям Києва та області, а й усім бажаючим з будь-якого куточка України та світу.
Ми переконані, що цьогорічні слухачі Лекторію, які пройшли цей освітній марафон разом з нами, усвідомили логіку, красу та життєву необхідність хімічної науки, навіть у повсякденному житті.
Тож запрошуємо всіх бажаючих і наступного року долучатись до пізнання природничих наук, адже це – запорука успішного сталого розвитку нашого суспільства.
Команда Лекторію бажає Вам подальших успіхів та натхнення, нестримної жаги до пізнання, творчої наснаги і готовності до будь-яких викликів сьогодення!
А з тими, хто обере для себе хімічний фах - зустрінемось на Хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка!
Давайте разом пригадаємо миттєвості Лекторію 2020-2021 навчального року:
25.06.2021
Шановні колеги! 28 червня з 10.00 до 17.00 за київським часом відбудеться перший з 9 інформаційних днів ДОСЛІДНИЦЬКІ ІНФРАСТРУКТУРИ за організації Європейської Комісії щодо Рамкової програми з досліджень та інновацій "Горизонт Європа".
Дослідницькі інфраструктури (Research infrastructures) забезпечують ресурси та послуги науково-дослідницьким установам для проведення досліджень та сприяння інноваціям.
Вони включають:
 • основне наукове обладнання або набори інструментів,
 • колекції, архіви або наукові дані,
 • обчислювальні системи та комунікаційні мережі,
 • іншу дослідницьку та інноваційну інфраструктуру унікального характеру, відкриту для зовнішніх користувачів.

Horizon Europe забезпечить Європу стійкою дослідницькою інфраструктурою світового класу, відкритою і доступною для кращих дослідників з Європи та інших країн. При цьому підвищиться потенціал дослідницької інфраструктури для підтримки наукового прогресу і інновацій, а також для забезпечення відкритої науки відповідно до принципів FAIR та політики ЄС.
Взяти участь
Робоча програма Research Infrastructures 2021-2022
Шукати відкриті calls від Research infrastructures, всю інформацію про фінансування та подробиці про те, як подати заявку на Funding and Tenders portal
22.06.2021
Рада молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить інформаційний захід НАУКОВА СТАТТЯ: ПІДБІР ЖУРНАЛУ ТА ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЙ 24 червня 2021 р. о 16.00.
Реєстраційна форма.
На вказану вами електронну пошту 24 червня о 13:00 буде надіслано параметри Zoom.
Спікер: Тихонкова Ірина, PhD, Clarivate Analytics
Поговоримо про:
✓технічні та наукові критерії якості наукового видання
✓про ISSN, doi, impact factor та які можуть бути варіації останнього
✓як порівняти видання та обрати краще для публікації ваших досліджень
✓публікаційний процес: оформлення публікації, референс-менеджер EndNote
✓бізнес-моделі видання та як друкуватися безкоштовно види рецензування
✓розповсюдження публікації та чи можна розмістити повний текст на своєму сайті
✓як перевірити чи індексується видання у Web of Science запитання, що будуть поставлено під час он-лайн реєстрації.
Подія у Facebook
22.06.2021
Через атаку хакерів веб-сайт Французько-Українського Xімічного Журналу тимчасово недоступний. Ми працюємо над тим, щоб повернути веб-сайт і відновити повну функціональність. Крім того, нам потрібно усунути наявні уразливості, а також оновити існуюче програмне забезпечення. Ми плануємо, що веб-сайт повністю відновить свою функціональність не пізніше вересня. Перепрошуємо за незручності.
Due to the hackers attack, French-Ukrainian Journal of Chemistry website is temporarily unavailable. We're working urgently to bring the website back and restore full functionality. In addition, we need to eliminate the existing vulnerabilities, as well as update the existing software. We plan that the website will fully restore its functionality no later than September. We apologize for this inconvenience.
11.06.2021
Мрієш стати хіміком, але маєш питаня та сумніви? Запрошуємо Тебе на зустріч з студентами хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, що відбудеться. Вони вже навчаються і хочуть розказати як це - втілювати свою мрію в реальність. Також на зустрічі будуть гаранти освітніх програм Бакалавр та Магістр і представник приймальної комісіїї. Чекаємо на Тебе. Приходь!
Zoom miting: 5553353949
Питання, попередньо, можна задати тут.
Зустріч з студентами хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
10.06.2021
27 травня 2021 року в Університеті відбувся інформаційний захід "Абетка для аспірантів". Відеозапис Інформаційного заходу розміщено на офіційному YouTube-каналі РМВ КНУТШ.
Детальніше про захід.
08.06.2021
Вітаємо наших магістрів - випускників 2021 року із отриманням дипломів!
Щиро бажаємо Вам щасливої життєвої долі, продовжуйте вчитися та ділитися своїми знаннями, плекайте цінності, яких Ви набули під час навчання на факультеті!
До нових зустрічей!

Фото можна переглянути тут.
08.06.2021
Вітаємо нашого студента Валерія Сіренка - магістра кафедри фізичної хімії та наукового керівника к.х.н. Іллю Гуральського із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Хімія" та отриманням Диплому ІІ ступеня.
Тема наукової роботи: "МАТЕРІАЛИ-ПЕРЕМИКАЧІ ЗІ СПІНОВИМ ПЕРЕХОДОМ НА ОСНОВІ ТРИАЗОЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ Fe(II)".
Щиро зичимо успіхів на науковій стежині та в житті!
07.06.2021
Щиро вітаємо магістра нашого факультету Володимира Білика з перемогою на KNUVISION 2021 з авторською піснею "Would you be mine"
Пишаємось і бажаємо творчого натхнення, нових звершень та перемог! Відео з усіма виступами.
Володимир Білик
30.05.2021
Привітання з нагоди Дня Хіміка від ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова для співробітників та студентів хімічного факультету:
26.05.2021
Центр комунікацій КНУ створив Інформаційний буклет абітурієнта для швидкого та зручного пошуку найважливішої інформації про вступ.
У буклеті ти знайдеш лінки для переходу на сторінки підрозділів, предмети ЗНО для вступу та прохідні бали на бюджет.
17.05.2021
В рамках проведення XХIІ Міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми хімії" 20 травня о 10.00 відбудеться пленарна лекція "PROTACs – "за п’ять хвилин" до революції в медичній хімії"
Лектор: Іван Кондратов, к.х.н., старший науковий співробітник Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії імені В.П. Кухаря НАН України, голова відділу медичної хімії компанії "Enamine".
Приєднатися до конференції Zoom можна за посиланням.
✓Ідентифікатор конференції: 881 3743 4254
✓Код доступа: ChemFacult
‼Враховуючи карантинні обмеження, пов'язані з пандемією COVID-19 у період проведення конференції, оргкомітетом прийнято рішення про проведення конференції в онлайн-форматі із застосуванням платформи ZOOM.
До зустрічі на конференції!
Пленарна лекція b"PROTACs – "за п’ять хвилин" до революції в медичній хімії"
10.05.2021
Шановні вступники на ОР Магістр 2021 року! З 11-го травня 2021 року розпочинається реєстрація на складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ). Інструкція.
09.05.2021
Дорогі друзі, сумна новина.
8 травня 2021 року, після тривалої хвороби на 81-му році життя пішов від нас наш колега, доцент кафедри органічної хімії хімічного факультету к.х.н. Альберт Карлович Тилтін.
Альберт Карлович Тилтін
Альберт Карлович Тилтін народився 18 грудня 1940 року у Києві, на Печерську. Відслуживши в армії, навчався на хімічному факультеті Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка, і у 1967 році закінчив навчання. Того ж року поступив до аспірантури на кафедру органічної хімії, виконав і захистив кандидатську дисертацію "Реакції орто-хлорметилбензонітрилу з амінами" під керівництвом професора М.Ю. Корнілова (1974 р.). З 1970 року працював на кафедрі спочатку асистентом, а потім - доцентом. Викладав студентам органічну хімію та хімію гетероциклічних сполук. Керував дослідженнями з хімії ізоіндолу, опублікував понад 100 наукових праць. У вільний час займався вільною боротьбою, настільним тенісом та бадмінтоном. Любив рибалку і щоліта проводив відпустку на Десні у колі дружини та друзів. Для друзів був авторитетом у приготуванні всіляких страв. Робив це завжди майстерно, бо після школи закінчив кулінарний технікум.
Займався кольоровою фотографією. Студенти та аспіранти 1970-2000-х років були щиро вдячні йому за високоякісні слайди до захисту дипломних робіт та дисертацій, які він люб'язно виготовляв для нас кожен рік сотнями у вигляді діапозитивів. Щедро ділився своїм досвідом та вмінням зі співробітниками кафедри та хімічного факультету, за що його досі часто згадують з вдячністю та повагою.
На пенсії Альберт Карлович не залишив улюблену справу і ще довний час виконував складні синтези та навчав студентів техніці експерименту в науково-виробничій компанії "Єнамін".
Від нас пішла добра та щира людина, видатний фахівець з органічного синтезу, який чесно навчав справі багатьох студентів та аспірантів і цим відкрив їм шлях до наукових досліджень.
Колектив хімічного факультету висловлює глибоке співчуття близьким та рідним Альберта Карловича, зокрема - його дружині, Людмилі Іванівні.
08.05.2021
Уже зовсім скоро в університеті пройде урочиста подія - День Відкритих Вікон! Ця зустріч стане для Вас надзвичайно корисною та інформативною!
Розкажіть нам, про що б Ви хотіли почути під час Дня відкритих вікон на Хімічному факультеті! Залиште Ваше запитання тут, а ми знайдемо для нього відповідь!
Запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до спілкування з представниками хімічного факультету 15 травня о 11:00 – Zoom зустріч на ХІМІЧНОМУ
Підключайся.
Ідентифікатор : 661 618 4277
Код доступа: 123456789
Ми чекаємо на Вас!
День відкритих вікон на Хімічному факультеті

28.04.2021
Наказ Оргкомітету Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка "Про затвердження переможців Олімпіади з хімії 2021 року".
Участь в олімпіаді – крок до вступу на хімічний факультет!
29.03.2021
Шановні колеги!
Хімічний факультет
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у
XХIІ Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми хімії",
яка відбудеться 19-21 травня 2021 р.
В рамках конференції працюватимуть секції: аналітичної хімії; неорганічної хімії; органічної хімії; фізичної хімії; хімії високомолекулярних сполук.
Формат проведення конференції (очний чи заочний) буде залежати від карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 у період проведення конференції та буде оголошено до кінця квітня.
Організаційний внесок за участь відсутній. Електронний варіант збірки тез доповідей та електронний сертифікат (pdf-формат) будуть надіслані всім учасникам конференції на email.
Реєстрація та подача матеріалів триває до 30 квітня 2021 р.
Правила участі та вимоги до оформлення тез доповідей наведені на сайті конференції. Запитання стосовно конференції приймаються за електронною адресою conf_2021 (at) chem.knu.ua. Приєднуйтесь до події у ФБ.
29.03.2021
ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З ХІМІЇ У 2021 РОЦІ!
Хімічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка запрошує переможців відбіркового туру (список рекомендованих) Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів взяти участь у ІІ фінальному турі змагань.
З деталями проведення фінального туру Олімпіади з хімії для абітурієнтів, що відбудеться 25 квітня 2021 року, можна ознайомитися тут.
Участь в олімпіаді – крок до вступу на хімічний факультет!
26.03.2021
Екскурсія до фармацевтичної компанії Біофарма з перспективою оплачуваного стажування для студентів КНУ (різних спеціальностей).
За результатами бізнес-сніданку з Президентом Біофарми Констянтином Єфименком, організованим Центром інноваційного розвитку, заплановано 3 екскурсії (до 15 осіб на кожній) до вищезгаданої компанії у м. Біла Церква для студентів Університету (дати будуть уточнені після 9 квітня – по завершенню обмежувальних заходів "червоної" зони).
Екскурсії, які проведе персонально Костянтин Єфименко, передбачають знайомство з роботою усіх структурних підрозділів підприємства і запис на стажування (з урахуваннях графіку навчального процесу).
Реєструйтесь на екскурсії до Біофарми вже зараз за посиланням.
25.03.2021
Центральна виборча комісія з підготовки та проведення виборів ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка повідомляє результати голосування 24 березня 2021 року.
Загальна кількість виборців, внесених до списків, становить 4139 осіб, явка виборців – 2616 осіб (63,2%).
Голоси виборців розподілилися так:
 • Володимир Бугров – 1944 голоси (74,31 %);
 • Олександр Рожко – 535 голосів (20,45 %);
 • Не підтримую жодного кандидата – 122 голоси (4,66 %).
Вибори Ректора
24.03.2021
Відповідно до рекомендацій Вченої ради КНУ від 07.09.2020 р., інформаційно обчислюваним сектором факультету проведено цикл робіт по переведенню основних сайтів хімічного факультету на нові домени в доменній зоні knu.ua. Всі посилання на ресурси старих сайтів, що працювали в доменній зоні univ.kiev.ua, будуть автоматично переадресуватися на відповідні їм ресурси в нових доменах.
22.03.2021
Центральна виборча комісія з проведення виборів ректора Університету інформує про проведення другого туру виборів, який відбудеться 24 березня 2021 року з 9-00 до 15-00 на тих самих виборчих дільницях за тією ж процедурою.
У другому турі виборів братимуть участь два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів виборців у першому турі виборів:
Офіційні канали інформації, що висвітлюють хід виборчого процесу:
Вибори Ректора
16.03.2021
Звернення В.О. Ректора Леоніда Губерського до колективу Шевченкового університету:
Шановна Університетська громадо!
17 березня 2021 року в житті нашого колективу відбудеться важлива подія – вибори ректора Університету.

Напередодні звертаюся до всіх виборців – співробітників та студентів, проявити свідомість і відповідальність, прийти на виборчі дільниці та проголосувати. Адміністрація Університету та керівники структурних підрозділів, зі свого боку, організують процес волевиявлення з дотриманням усіх протиепідемічних правил та санітарних норм під час голосування.
Прошу вас, шановні колеги і друзі, скористатися своїм правом, виконати громадянський обов’язок і обрати найбільш достойного з числа кандидатів. Вибори повинні відбутися!
Про внесення змін у розклад занять на 17.03.2021 року
З метою забезпечити науково-педагогічним і педагогічним працівникам право на вільне волевиявлення при виборі ректора КНУ, Науково-методичний центр організації навчального процесу РЕКОМЕНДУЄ внести зміни в розклад занять 17.03.2021 року.
15.03.2021
Вибори Ректора
10.03.2021
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської наукової конференції "Теоретичні та експериментальні аспекти сучасної хімії та матеріалів ТАСХ-2021", що відбудеться 10 квітня 2021 року у Дніпровському державному аграрно-економічному університеті.
До участі у конференції запрошуються викладачі та науковці, аспіранти і студенти. Форма участі – заочна.
Детальніше за посиланням
Реєстраційна картка
Приклад оформлення тез
03.03.2021
Огранізовано ZOOM-зустріч для студентів 4 курсу бакалаврату, на якій будуть розкриті всі питання вступної кампанії 2021.
Щоб отримати матеріали вебінару та презентації, реєструйся за посиланням.
Коли: 4 березня 17.00
  для студентів:
 • ІБМ
 • ІВТ
 • Інституту геології
 • Хімічного факультету
Лінк - https://us02web.zoom.us/j/81257401326
02.03.2021
Bебінар "Сервіси онлайн навчання та спілкування для науки і освіти "
Міністерство освіти і науки України інформує, що 11 березня 2021 р. об 11:00 відбудеться вебінар "Сервіси онлайн навчання та спілкування для науки і освіти ". Ви дізнаєтесь про два сервіси онлайн спілкування, які пропонує НРЕН України Асоціація користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі "Уран", eduMEET та WebClass (BigBlueButton). Ознайомитесь з прикладами їхнього використання.
Інформація буде корисна як для широкої аудиторії, так і для технічних працівників.
Для участі у заході реєструйтесь за посиланням.
27.02.2021
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської наукової конференції "Актуальні задачі хімії: дослідження та перспективи", яка проводитиметься в Житомирському державному університеті ім. І.Франка 15 квітня 2021 року.
Реєстрація та відправлення тез доповідей за посиланням або на електронну пошту chemconf-apc_zt@ukr.net
Умови участі, вимоги до матеріалів та іншу додаткову інформацію Ви можете знайти на сайті конференції.
Будемо раді бачити Вас та Ваших співробітників серед учасників конференції!
19.02.2021
Центральна виборча комісія оприлюднила список із 207 представників (лінк) від штатних працівників, які не є науково-педагогічними, науковими чи педагогічними співробітниками Університету, обраних 18 лютого 2021 року для участі у виборах ректора.
17.02.2021
18 лютого 2021 року з 9:00 до 15:00 відбудуться вибори представників від штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, які братимуть участь у виборах ректора Університету 17 березня 2021 року від категорії "інші".
Центральна виборча комісія оприлюднила процедуру, за якою буде здійснюватися голосування.
Згідно з процедурою голосування "кожен виборець має один голос, тобто в бюлетені має право обрати тільки одного претендента для участі у виборах ректора, поставивши лише одну позначку навпроти його прізвища."
Детальніше.
При собі обов’язково мати паспорт! Співробітники хімічного факультету голосують на виборчій дільниці Головного навчального корпусу, ауд. 238.
Оперативна інформація про перебіг кампанії з виборів ректора КНУ 2021 в Facebook та Telegram.
16.02.2021
KNU Career Days вривається в твій день і додає яскравих барв у життя!
KNU Career Days - це кар'єрний онлайн-фестиваль для студентів і випускників усіх факультетів та напрямків. З нами ти зможеш:
 • відвідати онлайн-ярмарок вакансій від кращих українських і міжнародних компаній;
 • взяти участь у кар'єрних вебінарах та панельних дискусіях;
 • поспілкуватися напряму із роботодавцями прямо в Telegram;
 • вирішити практичні задачі та квізи;
 • отримати цінні призи і подарунки за свою активніть і круті скіли.
Можливо, твоїм подарунком стане справжній job offer!
З 23 по 26 лютого на тебе чекає 4 надзвичайно інтенсивні дні в online, після яких матимеш чітку ціль, де ти хочеш працювати і знатимеш лайфхаки, як потрапити в компанію мрії.
Поспіши зареєструватися до 21 лютого, щоб стартувати кар‘єру вже зараз: лінк на реєстрацію.
Більше деталей про фестиваль шукай на сайті.
14.02.2021
Рада молодих вчених хімічного факультету запрошує всіх бажаючих до Дня Науки на факультеті!
16 лютого о 16.30 долучайтесь до науково-популярного заходу Science Talks, під час якого у Вас буде можливість прослухати доповіді аспірантів та молодих вчених факультету за результатами їх наукових робіт, присвячених актуальним напрямам розвитку хімії.
Приєднуйтесь до конференції в ZOOM.
Ідентифікатор конференції: 909 141 5514
Science Talks
06.02.2021
Оголошення

Зразок заповнення заяви для участі у виборах представників від штатних працівників університету, які не є науково-педагогічними, педагогічними і науковими працівниками та будуть брати участь у виборах ректора університету (завантажити).
03.02.2021
Молодим науковцям КНУ присуджено премії НАН України!
Ми щиро вітаємо Віту Саську - магістрантку кафедри аналітичної хімії нашого факультету з присудженням Премії НАН України молодим ученим і студентам за наукову роботу "Застосування наноструктурованих вуглецевих електродів, модифікованих композитним покриттям CuO-SiO2 для визначення H2O2".
22.01.2021
Запрошуємо молодих науковців взяти участь у Міжнародній літній школі Комунікативної науки, що відбудеться в липні-серпні 2021 р. в м. Берлін.
Більше детальна інформація за посиланням.
15.01.2021
Шановні друзі, приємна новина: освітньо-наукова програма докторів філософії 102 "Хімія" Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримала акредитацію з визначенням "Зразкова". Вітаємо всіх із цим досягненням! Адміністрації університету та хімічного факультету щиро вдячні всім, хто доклав своїх зусиль у розвиток цієї програми.
Детальніше.
Проєкт вдосконаленої програми вже розміщено на нашому сайті за тією ж адресою, і ми будемо щиро вдячні всім зацікавленим особам (зокрема, аспірантам та їх майбутнім роботодавцям), фахівцям - за поради і рекомендації в удосконаленні ОНП докторів філософії 102 "Хімія". Їх можна надсилати на адресу https://www.facebook.com/pvg.org або vasyl.pivovarenko@gmail.com.
15.01.2021
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Донецький національний університет імені Василя Стуса запрошує взяти участь у роботі IV Міжнародної (ХIV Української) наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених "Хімічні проблеми сьогодення" (ХПС 2021), яка відбудеться 23–25 березня 2021 року на базі факультету хімії, біології і біотехнологій Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) в онлайн-режимі.
Деталі за посиланням.
13.01.2021
Чекаємо Вас наступного заняття "Лекторію для юних хіміків" на лекції "Що приховує хімічна реакція? Частина 2" від д.х.н., доцента Олександра Роїка.
Будуть розглянуті реакції за напрямком їх перебігу, принцип Ле Шательє і вплив різних чинників на зміщення рівноваги у хімічних процесах, а також найцікавіші коливальні реакції.
Запрошуємо Вас 20 січня 2020 року о 17 год долучитися до трансляції на ютуб-каналі факультету.
Лекторій для юних хіміків
11.01.2021
Шановні викладачі Університету! Запрошуємо Вас стати учасниками освітнього проекту для викладчів KNU Teach Week.
Його мета - підвищити рівень викладання та ознайомити з сучасними інструментами й прийомами для дистанційного навчання.
Спікерами виступлять експерти університетської спільноти та представники компаній-роботодавців.
Проєкт проходитиме в online-форматі. Він складатиметься із серії вебінарів, спілкування спікерів та слухачів під час сесій "питання-відповідь" та фінальної панельної дискусії. Випускники курсу пройдуть тестування та отримають сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації.
Дати проведення вебінарів: 18 - 22 січня (щодня з 12:00 до 15:30).
Заключна панельна дискусія відбудеться 25 - 26 січня.
Щоб стати учасником проекту, будь ласка, зареєструйтесь у формі за посиланням.
04.01.2021
Відбірковий тур ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З ХІМІЇ У 2021 РОЦІ!
Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у відбірковому турі Олімпіади з хімії для абітурієнтів 2021 року!
Учасники повинні зареєструватися та надіслати розв’язки завдань, оформлені в зошиті на поштову адресу хімічного факультету з позначкою "Олімпіада" та на електронну адресу chem.olympic.2021@gmail.com до 15 березня 2021 р. 
Завантажити завдання відбіркового туру Олімпіади з хімії 2021 року.
З деталями проведення відбіркового туру Олімпіади з хімії для абітурієнтів можна ознайомитися тут.Наступна сторінка