Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

Новини



Наступна сторінка



29.03.2021
Шановні колеги!
Хімічний факультет
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у
XХIІ Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми хімії",
яка відбудеться 19-21 травня 2021 р.
В рамках конференції працюватимуть секції: аналітичної хімії; неорганічної хімії; органічної хімії; фізичної хімії; хімії високомолекулярних сполук.
Формат проведення конференції (очний чи заочний) буде залежати від карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19 у період проведення конференції та буде оголошено до кінця квітня.
Організаційний внесок за участь відсутній. Електронний варіант збірки тез доповідей та електронний сертифікат (pdf-формат) будуть надіслані всім учасникам конференції на email.
Реєстрація та подача матеріалів триває до 30 квітня 2021 р.
Правила участі та вимоги до оформлення тез доповідей наведені на сайті конференції. Запитання стосовно конференції приймаються за електронною адресою conf_2021 (at) chem.knu.ua. Приєднуйтесь до події у ФБ.
29.03.2021
ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З ХІМІЇ У 2021 РОЦІ!
Хімічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка запрошує переможців відбіркового туру (список рекомендованих) Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів взяти участь у ІІ фінальному турі змагань.
З деталями проведення фінального туру Олімпіади з хімії для абітурієнтів, що відбудеться 25 квітня 2021 року, можна ознайомитися тут.
Участь в олімпіаді – крок до вступу на хімічний факультет!
26.03.2021
Екскурсія до фармацевтичної компанії Біофарма з перспективою оплачуваного стажування для студентів КНУ (різних спеціальностей).
За результатами бізнес-сніданку з Президентом Біофарми Констянтином Єфименком, організованим Центром інноваційного розвитку, заплановано 3 екскурсії (до 15 осіб на кожній) до вищезгаданої компанії у м. Біла Церква для студентів Університету (дати будуть уточнені після 9 квітня – по завершенню обмежувальних заходів "червоної" зони).
Екскурсії, які проведе персонально Костянтин Єфименко, передбачають знайомство з роботою усіх структурних підрозділів підприємства і запис на стажування (з урахуваннях графіку навчального процесу).
Реєструйтесь на екскурсії до Біофарми вже зараз за посиланням.
25.03.2021
Центральна виборча комісія з підготовки та проведення виборів ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка повідомляє результати голосування 24 березня 2021 року.
Загальна кількість виборців, внесених до списків, становить 4139 осіб, явка виборців – 2616 осіб (63,2%).
Голоси виборців розподілилися так:
 • Володимир Бугров – 1944 голоси (74,31 %);
 • Олександр Рожко – 535 голосів (20,45 %);
 • Не підтримую жодного кандидата – 122 голоси (4,66 %).
Вибори Ректора
24.03.2021
Відповідно до рекомендацій Вченої ради КНУ від 07.09.2020 р., інформаційно обчислюваним сектором факультету проведено цикл робіт по переведенню основних сайтів хімічного факультету на нові домени в доменній зоні knu.ua. Всі посилання на ресурси старих сайтів, що працювали в доменній зоні univ.kiev.ua, будуть автоматично переадресуватися на відповідні їм ресурси в нових доменах.
22.03.2021
Центральна виборча комісія з проведення виборів ректора Університету інформує про проведення другого туру виборів, який відбудеться 24 березня 2021 року з 9-00 до 15-00 на тих самих виборчих дільницях за тією ж процедурою.
У другому турі виборів братимуть участь два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів виборців у першому турі виборів:
Офіційні канали інформації, що висвітлюють хід виборчого процесу:
Вибори Ректора
16.03.2021
Звернення В.О. Ректора Леоніда Губерського до колективу Шевченкового університету:
Шановна Університетська громадо!
17 березня 2021 року в житті нашого колективу відбудеться важлива подія – вибори ректора Університету.

Напередодні звертаюся до всіх виборців – співробітників та студентів, проявити свідомість і відповідальність, прийти на виборчі дільниці та проголосувати. Адміністрація Університету та керівники структурних підрозділів, зі свого боку, організують процес волевиявлення з дотриманням усіх протиепідемічних правил та санітарних норм під час голосування.
Прошу вас, шановні колеги і друзі, скористатися своїм правом, виконати громадянський обов’язок і обрати найбільш достойного з числа кандидатів. Вибори повинні відбутися!
Про внесення змін у розклад занять на 17.03.2021 року
З метою забезпечити науково-педагогічним і педагогічним працівникам право на вільне волевиявлення при виборі ректора КНУ, Науково-методичний центр організації навчального процесу РЕКОМЕНДУЄ внести зміни в розклад занять 17.03.2021 року.
15.03.2021
Вибори Ректора
10.03.2021
Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської наукової конференції "Теоретичні та експериментальні аспекти сучасної хімії та матеріалів ТАСХ-2021", що відбудеться 10 квітня 2021 року у Дніпровському державному аграрно-економічному університеті.
До участі у конференції запрошуються викладачі та науковці, аспіранти і студенти. Форма участі – заочна.
Детальніше за посиланням
Реєстраційна картка
Приклад оформлення тез
03.03.2021
Огранізовано ZOOM-зустріч для студентів 4 курсу бакалаврату, на якій будуть розкриті всі питання вступної кампанії 2021.
Щоб отримати матеріали вебінару та презентації, реєструйся за посиланням.
Коли: 4 березня 17.00
  для студентів:
 • ІБМ
 • ІВТ
 • Інституту геології
 • Хімічного факультету
Лінк - https://us02web.zoom.us/j/81257401326
02.03.2021
Bебінар "Сервіси онлайн навчання та спілкування для науки і освіти "
Міністерство освіти і науки України інформує, що 11 березня 2021 р. об 11:00 відбудеться вебінар "Сервіси онлайн навчання та спілкування для науки і освіти ". Ви дізнаєтесь про два сервіси онлайн спілкування, які пропонує НРЕН України Асоціація користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі "Уран", eduMEET та WebClass (BigBlueButton). Ознайомитесь з прикладами їхнього використання.
Інформація буде корисна як для широкої аудиторії, так і для технічних працівників.
Для участі у заході реєструйтесь за посиланням.
27.02.2021
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської наукової конференції "Актуальні задачі хімії: дослідження та перспективи", яка проводитиметься в Житомирському державному університеті ім. І.Франка 15 квітня 2021 року.
Реєстрація та відправлення тез доповідей за посиланням або на електронну пошту chemconf-apc_zt@ukr.net
Умови участі, вимоги до матеріалів та іншу додаткову інформацію Ви можете знайти на сайті конференції.
Будемо раді бачити Вас та Ваших співробітників серед учасників конференції!
19.02.2021
Центральна виборча комісія оприлюднила список із 207 представників (лінк) від штатних працівників, які не є науково-педагогічними, науковими чи педагогічними співробітниками Університету, обраних 18 лютого 2021 року для участі у виборах ректора.
17.02.2021
18 лютого 2021 року з 9:00 до 15:00 відбудуться вибори представників від штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, які братимуть участь у виборах ректора Університету 17 березня 2021 року від категорії "інші".
Центральна виборча комісія оприлюднила процедуру, за якою буде здійснюватися голосування.
Згідно з процедурою голосування "кожен виборець має один голос, тобто в бюлетені має право обрати тільки одного претендента для участі у виборах ректора, поставивши лише одну позначку навпроти його прізвища."
Детальніше.
При собі обов’язково мати паспорт! Співробітники хімічного факультету голосують на виборчій дільниці Головного навчального корпусу, ауд. 238.
Оперативна інформація про перебіг кампанії з виборів ректора КНУ 2021 в Facebook та Telegram.
16.02.2021
KNU Career Days вривається в твій день і додає яскравих барв у життя!
KNU Career Days - це кар'єрний онлайн-фестиваль для студентів і випускників усіх факультетів та напрямків. З нами ти зможеш:
 • відвідати онлайн-ярмарок вакансій від кращих українських і міжнародних компаній;
 • взяти участь у кар'єрних вебінарах та панельних дискусіях;
 • поспілкуватися напряму із роботодавцями прямо в Telegram;
 • вирішити практичні задачі та квізи;
 • отримати цінні призи і подарунки за свою активніть і круті скіли.
Можливо, твоїм подарунком стане справжній job offer!
З 23 по 26 лютого на тебе чекає 4 надзвичайно інтенсивні дні в online, після яких матимеш чітку ціль, де ти хочеш працювати і знатимеш лайфхаки, як потрапити в компанію мрії.
Поспіши зареєструватися до 21 лютого, щоб стартувати кар‘єру вже зараз: лінк на реєстрацію.
Більше деталей про фестиваль шукай на сайті.
14.02.2021
Рада молодих вчених хімічного факультету запрошує всіх бажаючих до Дня Науки на факультеті!
16 лютого о 16.30 долучайтесь до науково-популярного заходу Science Talks, під час якого у Вас буде можливість прослухати доповіді аспірантів та молодих вчених факультету за результатами їх наукових робіт, присвячених актуальним напрямам розвитку хімії.
Приєднуйтесь до конференції в ZOOM.
Ідентифікатор конференції: 909 141 5514
Science Talks
06.02.2021
Оголошення

Зразок заповнення заяви для участі у виборах представників від штатних працівників університету, які не є науково-педагогічними, педагогічними і науковими працівниками та будуть брати участь у виборах ректора університету (завантажити).
03.02.2021
Молодим науковцям КНУ присуджено премії НАН України!
Ми щиро вітаємо Віту Саську - магістрантку кафедри аналітичної хімії нашого факультету з присудженням Премії НАН України молодим ученим і студентам за наукову роботу "Застосування наноструктурованих вуглецевих електродів, модифікованих композитним покриттям CuO-SiO2 для визначення H2O2".
22.01.2021
Запрошуємо молодих науковців взяти участь у Міжнародній літній школі Комунікативної науки, що відбудеться в липні-серпні 2021 р. в м. Берлін.
Більше детальна інформація за посиланням.
15.01.2021
Шановні друзі, приємна новина: освітньо-наукова програма докторів філософії 102 "Хімія" Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримала акредитацію з визначенням "Зразкова". Вітаємо всіх із цим досягненням! Адміністрації університету та хімічного факультету щиро вдячні всім, хто доклав своїх зусиль у розвиток цієї програми.
Детальніше.
Проєкт вдосконаленої програми вже розміщено на нашому сайті за тією ж адресою, і ми будемо щиро вдячні всім зацікавленим особам (зокрема, аспірантам та їх майбутнім роботодавцям), фахівцям - за поради і рекомендації в удосконаленні ОНП докторів філософії 102 "Хімія". Їх можна надсилати на адресу https://www.facebook.com/pvg.org або vasyl.pivovarenko@gmail.com.
15.01.2021
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Донецький національний університет імені Василя Стуса запрошує взяти участь у роботі IV Міжнародної (ХIV Української) наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених "Хімічні проблеми сьогодення" (ХПС 2021), яка відбудеться 23–25 березня 2021 року на базі факультету хімії, біології і біотехнологій Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) в онлайн-режимі.
Деталі за посиланням.
13.01.2021
Чекаємо Вас наступного заняття "Лекторію для юних хіміків" на лекції "Що приховує хімічна реакція? Частина 2" від д.х.н., доцента Олександра Роїка.
Будуть розглянуті реакції за напрямком їх перебігу, принцип Ле Шательє і вплив різних чинників на зміщення рівноваги у хімічних процесах, а також найцікавіші коливальні реакції.
Запрошуємо Вас 20 січня 2020 року о 17 год долучитися до трансляції на ютуб-каналі факультету.
Лекторій для юних хіміків
11.01.2021
Шановні викладачі Університету! Запрошуємо Вас стати учасниками освітнього проекту для викладчів KNU Teach Week.
Його мета - підвищити рівень викладання та ознайомити з сучасними інструментами й прийомами для дистанційного навчання.
Спікерами виступлять експерти університетської спільноти та представники компаній-роботодавців.
Проєкт проходитиме в online-форматі. Він складатиметься із серії вебінарів, спілкування спікерів та слухачів під час сесій "питання-відповідь" та фінальної панельної дискусії. Випускники курсу пройдуть тестування та отримають сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації.
Дати проведення вебінарів: 18 - 22 січня (щодня з 12:00 до 15:30).
Заключна панельна дискусія відбудеться 25 - 26 січня.
Щоб стати учасником проекту, будь ласка, зареєструйтесь у формі за посиланням.
04.01.2021
Відбірковий тур ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З ХІМІЇ У 2021 РОЦІ!
Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у відбірковому турі Олімпіади з хімії для абітурієнтів 2021 року!
Учасники повинні зареєструватися та надіслати розв’язки завдань, оформлені в зошиті на поштову адресу хімічного факультету з позначкою "Олімпіада" та на електронну адресу chem.olympic.2021@gmail.com до 15 березня 2021 р. 
Завантажити завдання відбіркового туру Олімпіади з хімії 2021 року.
З деталями проведення відбіркового туру Олімпіади з хімії для абітурієнтів можна ознайомитися тут.



Наступна сторінка