Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Норм. документи КНУ
Фото / Відеогалерея
Інфоресурси
Youtube
Facebook
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету
Календар подій КНУ імені Тараса Шевченка

НовиниНаступна сторінка23.01.2023
Представлено модель вступної кампанії 2023 року
20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.
НМТ складатиметься з двох обов’язкових предметів (української мови та математики) та одного додаткового предмета за вибором вступника з переліку: історія України, іноземна (англійська, французька, німецька, іспанська) мова, фізика, хімія, біологія. Незалежно від обраного вступником додаткового предмета позитивний результат НМТ дозволить подавати заяву для вступу на будь-яку спеціальність з урахуванням вагових коефіцієнтів, установлених для предметів на різні спеціальності.
Детальніше про вступні випробування можна прочитати тут і тут.
Більше інформації можна знайти на сайті Міністерства освіти і науки України.
23.01.2023
17 Грудня 2022 року на Хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся День відкритих дверей "Світлу бути!"
На жаль, зі зрозумілих причин, захід відбувся в онлайн-форматі, проте ми маємо нагоду представити вам запис цієї зустрічі.
Перша частина містить загальну інформацію про Хімічний факультет. А на черзі ще кілька цікавих блоків про життя на хімічному!

Очікуйте новий випуск!
19.01.2023
XXVІІІ Всеукраїнський турнір юних хіміків
Цьогоріч фінальний етап Всеукраїнського турніру юних хіміків, в якому брали участь 12 команд, проходив в онлайні з 13 січня по 18 січня 2023 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституту високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка за підтримки компанії Enamine Ltd.
Головні герої цьогорічного турніру – школярі з Бердичева, Вінниці, Кам’янець-Подільського, Луцька, Полтави, Рівного, Слобожанського (Дніпропетровська обл.), Харкова та Хотина – представляли розв’язки науково-практичних завдань, що завчасно були визначені для змагань, а також виступали опонентами та рецензентами для команд-суперників.
Захоплення від рівня представлених доповідей та майстерності проведення дискусій було не тільки у всіх учасників, а й у членів журі, до складу якого ввійшли доцент кафедри аналітичної хімії – Сергій Алексєєв та доцент кафедри органічної хімії – Вікторія Москвіна, а експертом-консультантом виступав завідувач кафедри органічної хімії, професор – Олександр Григоренко.
Безмежно пишаємося всіма учасниками! Попри повітряні тривоги, відсутність електроенергії та зв’язку, перебуваючи в укриттях і не втрачаючи ентузіазму, всі продемонстрували стійкість та наполегливість, ерудицію, захоплення та любов до хімії та України!
Щиро вітаємо команди та їхніх наставників із участю та Перемогою! Саме ви – інтелектуальна еліта нашої країни, ваша Перемога – вклад в розбудову нашої держави! Дякуємо ЗСУ, Слава Україні та до зустрічі на наступних турнірах!
Із задачами цьогорічного турніру можна ознайомитись на сайті Турніру.
Відеотрансляції турніру доступні на Facebook сторінці Турніру.
Всеукраїнський турнір юних хіміків
18.01.2023
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НА II СЕМЕСТР 2022-2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Шановні студенти та співробітники факультету!
Заняття на хімічному факультеті в другому семестрі відбуватимуться у змішаному форматі. В розкладі можливі зміни. Слідкуйте за оновленням.
12.01.2023
До уваги співробітників хімічного факультету.
Інформація для хіміків в Україні, хто на даний час не є членами Королівського хімічного товариства Великої Британії (RSC): членство залишається безкоштовним. Щоб приєднатися як афілійований член, можна скористатися цим посиланням. При запиті оплати для безкоштовного членства можна використати код 100 UKR або ті, хто бажають стати членами RSC, можуть надіслати електронний лист на membership@rsc.org для отримання допомоги. Як члени RSC, вони можуть отримати доступ до фінансової підтримки від Chemists’ Community Fund.
06.01.2023
Онлайн-курс "KNU Teach Week 4" на платформі "KNU Professionals"
Платформа "KNU Professionals" анонсує онлайн-курс "KNU Teach Week 4", який відбудеться 16-20 січня.
Програма курсу охоплює наступне:
  • тематичні воркшопи від експертів з бізнесу та з КНУ імені Тараса Шевченка;
  • можливість прямого спілкування з роботодавцями різних профілів (як із фахівцями, так і зі стейкхолдерами);
  • нові навички та платформи, готові до інтеграції в освітній процес здобувачів.
Учасники, які відвідають усі онлайн-заходи, отримають сертифікат про проходження курсу.
Реєстрація триває до 12.01.
Прямуємо до нових здобутків разом!
KNU Teach Week 4Наступна сторінка
(Відредаговано: 02.02.2023 15:27:21 Бойко С.І.)