Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Новини
Вступ - ОС Бакалавр
Вступ - ОС Магістр
Програми іспитів
Зразки білетів
Олімпіада
Лекторій для юних хіміків
День відкритих дверей
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Фотогалерея
Ресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету

ОлімпіадаНаказ Оргкомітету Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка "Про затвердження переможців Олімпіади з хімії 2021 року".

Розв'язки завдань ІІ фінального туру можна подивитись тут.

Участь в олімпіаді – крок до вступу на хімічний факультет!ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З ХІМІЇ У 2021 РОЦІ!

Хімічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка запрошує переможців відбіркового туру (список рекомендованих) Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів взяти участь у ІІ фінальному турі змагань.
Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України для запобігання поширенню короно вірусної хвороби (COVID – 19) фінальний тур Олімпіади буде проведений в умовах дистанційної участі (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації учасників.
Переможцям відбіркового туру буде надіслано електронний лист із деталями проведення фінального туру Олімпіади, який відбудеться 25 квітня 2021 року.

Участь в Олімпіаді - крок до вступу на хімічний факультет!Хімічний факультет запрошує на Олімпіаду з хімії абітурієнтів 2021 року!

Вітаємо абітурієнтів із початком Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2021 році! (наказ)
Олімпіада проходитиме в два тури: відбірковий та фінальний. До участі допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Учасникам очного туру Олімпіади, які набрали не менше ніж 90% балів нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з хімії – 20 балів, але не вище 200 балів за предмет – при розрахунку конкурсного балу під час вступу в Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Найближчим часом на сайті буде розміщено реєстраційну форму, терміни проведення, умови та завдання відбіркового туру. Слідкуйте за новинами!


Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Учасникам очного туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з хімії при розрахунку конкурсного бала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів в очному турі.
Результати очного туру з повідомленням про отримання / не отримання додаткових балів до відповідного сертифіката ЗНО по кожній секції окремо оприлюднюються на веб-сайті приймальної комісії не пізніше 15 травня 2020 року.


Вичерпну інформацію щодо Всекраїнських та міжнародних олімпіад юних хіміків ви знайдете на сайті.

Перелік студентських фахових олімпіад, конкурсів та змагань, переможці та лауреати яких прирівнюються до переможців та призерів міжнародних студентських олімпіад з фаху/всеукраїнських студентських олімпіад МОН України з фаху та мають право на зарахування додаткових балів при вступі на ОКР "магістр".


Олімпіада 2021 року
Переможці очного туру олімпіади 2021
Завдання та розвязки ІІ тур 2021
Олімпіада 2020 року
Завдання заочного туру олімпіади 2020.
Завдання та розвязки ІІ тур 2020
Олімпіада 2019 року
Завдання та відповіді очного туру олімпіади 2019
Завдання заочного туру олімпіади 2019
Олімпіада для абітурієнтів - Фото.
Олімпіада 2018 року
Завдання та відповіді очного туру олімпіади 2018
Завдання заочного туру олімпіади 2018
Олімпіада 2017 року
Завдання заочного туру олімпіади 2017
Олімпіада 2015 року
Завдання заочного туру олімпіади 2015
Олімпіада 2014 року
Завдання заочного туру олімпіади 2014
Олімпіада 2013 року
Завдання заочного туру олімпіади 2013
Олімпіада 2012 року
Завдання заочного туру олімпіади 2012
Олімпіада 2011 року
Переможці очного туру олімпіади 2011
Завдання заочного туру олімпіади 2011
Олімпіада 2010 року
Наказ Ректора (#373_32 від 21.05.2010 р.) про нагородження призерів Олімпіади для школярів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Завдання заочного туру олімпіади 2010
Олімпіада 2009 року
Переможці очного туру олімпіади 2009
Завдання заочного туру олімпіади 2009