Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Новини
Вступ - ОС Бакалавр
Вступ - ОС Магістр
Програми випробувань
Зразки білетів
Олімпіада
Лекторій для юних хіміків
День відкритих дверей
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Норм. документи КНУ
Фото / Відеогалерея
Інфоресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Зареєструй поштову скриньку на факультеті!
Лекторій для юних хіміків
Нагороди та досягнення факультету, відгуки випускників та роботодавців
XXV Міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії"
Профбюро хімічного факультету
Календар подій КНУ імені Тараса Шевченка
Київська конференція з аналітичної хімії "Сучасні тенденції аналізу-2022"
Сайт наукової групи професора Ольги Запорожець, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Фотоніка напівпровідникових композитів
Oleksandr Grygorenko Web Page
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Науково-дослідна група Зої Войтенко
Науково-практичний журнал "МЕТОДЫ И ОБЪЕКТЫ ХИМИЧЕСКОГО АНАЛИЗА" Наукової Ради НАН України з проблеми "аналітичної хімії", присвячений усім аспектам аналітичної та біоаналітичної хімії
Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка
French-Ukrainian Journal of Chemistry

Умови прийому - ОС БакалаврХімічний факультет
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА "ХІМІЯ"
Освітній ступінь бакалавр
Спеціальність 102 "Хімія"
Термін навчання – 4 роки, денна форма

Освітньо-професійна програма "Хімія" першого рівня вищої освіти враховує більше ніж 100-річний досвід викладання хімії в університеті видатними всесвітньо-відомими хіміками. Вдале поєднання класичних складових освітньої програми - базових знань і умінь та вимог сьогодення. Збалансованість, системність і універсальність програми, яка має на меті підготувати висококваліфікованих хіміків широкого профілю - майбутніх науковців, працівників державних і приватних лабораторій та хімічних компаній.

Працевлаштування випускників: робочі місця у компаніях, підприємствах, інститутах хімічного профілю, біохімічного та фармацевтичного секторів, сфері охорони навколишнього середовища, контролю якості продукції хімічної, фармацевтичної, парфумерно-косметичної промисловості. Сфера діяльності: здійснення наукових досліджень у науково-дослідних інститутах хімічного профілю, синтетична робота, проведення кількісного і якісного аналізу в хімічних лабораторіях.

ВСТУП 2023

Прийом на навчання на хімічний факультет за освітньою програмою 102 "Хімія" здійснюється згідно з Правилами прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2023 році.


Терміни вступної кампанії 2023 (ІНФОГРАФІКА)

Терміни вступної кампанії (Інфографіка)


Етапи вступної кампанії 20231. Реєстрація електронних кабінетів вступниками з 01 липня 2023 року за посиланням.

2. Подача електронних заяв на хімічний факультет від осіб, які вступають за результатами Національного мультипредметного тесту з 19 липня по 31 липня (до 18:00) 2023 року.

Конкурсний відбір для вступу на перший курс на навчання за державним замовленням для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти здійснюється у формі національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023 або 2022, або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років та розгляду мотиваційних листів. Лист можна буде подати через єдину базу системи освіти ЄДЕБО в електронному кабінеті вступника.

Конкурсний відбір для вступу на перший курс на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти здійснюється за результатами співбесіди та розгляду мотиваційних листів.Конкурсні предмети НМТ 2023
  Конкурсні предмети *Бал Вагові коефіцієнти
Перший Українська мова (К1) 101 0.3
Другий Математика (К2) 101 0.35
Третій  Хімія (К3) 101 0.5
 Або Історія України 101 0.35
Іноземна мова 101 0.3
Біологія 101 0.35
Фізика 101 0.35
   
Конкурсні предмети НМТ 2022
Конкурсні предмети *Бал Вагові коефіцієнти
Українська мова 101 0.3
Математика 101 0.35
Історія України 101 0.35
   
Конкурсні предмети у сертифікатах ЗНО 2020 - 2021 років
Конкурсні предмети *Бал Вагові коефіцієнти
Українська мова 101 0.2
Хімія 101 0.5
Історія України або математика, або іноземна мова,
або біологія, або географія, або фізика
101 0.2

* Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі


Під час вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на перший курс до Університету необхідно звернути увагу на деякі особливості. Для вступників із тимчасово окупованих територій (ТОТ) та особливо небезпечних територій (ОНТ) (квота-2) вступ відбуватиметься за результатами національного мультипредметного тесту/індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу за вибором вступника. Детальніше за посиланням (оновлюється).

3. Оприлюднення рейтингового списку вступників не пізніше 05 серпня.

4. Рекомендовані до зарахування на навчання за державним замовленням вступники з 05 серпня (після оприлюднення рейтингового списку) по 08 серпня (18:00) зобов’язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення, а саме мають підтвердити вибір місця навчання в електронному кабінеті з накладанням кваліфікованого електронного підпису або особисто подати до Відбіркової комісії:

 • оригінали документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус";
 • оригінали документа реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього;
 • оригінали сертифікатів національного мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання та/або інших документів, передбачених Правилами прийому (тільки вступники на перший курс);
 • оригінали документів, що підтверджують право вступника на зарахування за індивідуальною усною співбесідою, на участь у конкурсі за результатами індивідуальної усної співбесіди та/або квотою-1, квотою-2 на основі повної загальної середньої освіти;
 • копії наступних документів:
  • документа, що посвідчує особу - 2 копії;
  • реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) - 2 копії;
  • документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього - 1 копія;
  • військово-облікового документа (для військовозобов’язаних - військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, а для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць) - 1 копія;
  • витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання – 2 копії;

Особи, які підтвердили вибір місця навчання в електронному кабінеті в електронній формі, крім того, забов’язані підписати власну заяву, роздруковану Приймальною (відбірковою) комісією.

 

До заяви вступник додає:

 • 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • згоду вступника на обробку персональних даних;
 • папку-швидкозшивач (для формування особової справи вступника).

Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються!

5. Зарахування вступників на навчання за державним замовленням 10 серпня, зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, за рахунок цільових державних кредитів та переведення на вакантні місця державного замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб 18 серпня (І етап), 21 серпня (ІІ етап) та 30 серпня (ІІІ етап).Програма вступних випробувань

Обирай пріоритет №1 - Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка!

Програма Бакалаврату за спеціальністю 102 "Хімія".
Що очікує студента на хімічному факультеті КНУ?
Особливості проведення вступної кампанії у 2022 роціОтримати консультацію можна з 1 липня з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю за адресою: вул. Гетьмана Павла Скоропадського 12, хімічний факультет, 1 поверх, кімн. 129. Телефон приймальної комісії: (044) 239-33-82.


До уваги всупників на освітній ступінь Бакалавр та Магістр - Актуальна інформація для вступника про факультет, кафедри та миттєвості життя факультету на сторінках газет "Київський університет" та "Голос України".

Інформаційний буклет Хімічного факультету.


Бажаєте зазирнути у навчально-наукові лабораторії та аудиторії майбутнього місця навчання? Ласкаво просимо на віртуальну екскурсію хімічним факультетом!
Хімічний факультет: Історія та сьогодення.

Шановні абітурієнти! Плануєте вступ на хімічний факультет? Дізнайтесь більше про історію, освітньо-наукову діяльність та життя факультету.

Почути про основні аспекти діяльності факультету від представників факультетської спільноти: викладачів, науковців та студентів можна з відео-запису червневого Дня відкритих дверей факультету.

Студенти хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, ще напередодні старту цьогорічної вступної кампанії, вирішили поділитись з абітурієнтами своїми думками та враженнями про навчання на факультеті.Відео-гід "Як дістатись до відбіркової комісії хімічного факультету?"

Підбірка корисних відео для вступників (архів):