Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Про Раду
Напрямки роботи
Структура та склад
Новини
Корисна інформація
Контакти
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Норм. документи КНУ
Фото / Відеогалерея
Інфоресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Зареєструй поштову скриньку на факультеті!
Лекторій для юних хіміків
Нагороди та досягнення факультету, відгуки випускників та роботодавців
XXIV Міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії"
Профбюро хімічного факультету
Календар подій КНУ імені Тараса Шевченка
Київська конференція з аналітичної хімії "Сучасні тенденції аналізу-2022"
Сайт наукової групи професора Ольги Запорожець, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Фотоніка напівпровідникових композитів
Oleksandr Grygorenko Web Page
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Науково-дослідна група Зої Войтенко
Науково-практичний журнал "МЕТОДЫ И ОБЪЕКТЫ ХИМИЧЕСКОГО АНАЛИЗА" Наукової Ради НАН України з проблеми "аналітичної хімії", присвячений усім аспектам аналітичної та біоаналітичної хімії
Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка
French-Ukrainian Journal of Chemistry

Структура та складЧленами Ради молодих вчених можуть бути аспіранти, молоді вчені, спеціалісти та викладачі факультету у віці до 35 років, а також докторанти і доктори наук у віці до 40 років.

Структурною одиницею РМВ є Наукове товариство студентів, що дозволяє налагоджувати співпрацю молодих науковців зі студентами. Студенти факультету, які є членами НТС та беруть активну участь в науково-дослідній роботі, можуть стати асоційованими членами РМВ.


Заповнену заяву для вступу до Ради молодих вчених можна занести в 410 ауд. або надіслати на e-mail: v.moskvina (at) gmail.com


Організаційна структура Ради дозволяє максимально налагоджувати наукову співпрацю як в межах факультету, так і з іншими підрозділами Університету. Так, до складу Правління РМВ входять представники всіх кафедр факультету, що обумовлює розвиток безпосередніх контактів між молодими вченими незалежно від спеціалізації, в тому числі для організації міжгалузевих наукових досліджень. Рада молодих вчених хімічного факультету при здійсненні своєї діяльності співпрацює з Радою молодих вчених Університету. Голова РМВ хімічного факультету входить до складу Правління РМВ Університету, що створює можливості для налагодження ефективної співпраці з адміністрацією Університету та молодими вченими різних факультетів та інститутів.


Члени Ради молодих вчених хімічного факультету приймають участь в діяльності РМВ Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Представники хімічного факультету брали участь у круглому столі "Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень" (листопад 2014 р.), соціологічному дослідженні "Актуальні проблеми молодих науковців КНУ імені Тараса Шевченка" (жовтень-грудень 2014 р., жовтень-листопад 2016 р.), ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень" (листопад 2016 р.). Радою молодих вчених хімічного факультету організовано та проведено семінар "Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)" (грудень 2016 р.).