Структура та склад
Членами Ради молодих вчених можуть бути аспіранти, молоді вчені, спеціалісти та викладачі факультету у віці до 35 років, а також докторанти і доктори наук у віці до 40 років.
Структурною одиницею РМВ є Наукове товариство студентів, що дозволяє налагоджувати співпрацю молодих науковців зі студентами. Студенти факультету, які є членами НТС та беруть активну участь в науково-дослідній роботі, можуть стати асоційованими членами РМВ.
Заповнену заяву для вступу до Ради молодих вчених можна занести в 410 ауд. або надіслати на e-mail: v.moskvina (at) gmail.com
Організаційна структура Ради дозволяє максимально налагоджувати наукову співпрацю як в межах факультету, так і з іншими підрозділами Університету. Так, до складу Правління РМВ входять представники всіх кафедр факультету, що обумовлює розвиток безпосередніх контактів між молодими вченими незалежно від спеціалізації, в тому числі для організації міжгалузевих наукових досліджень. Рада молодих вчених хімічного факультету при здійсненні своєї діяльності співпрацює з Радою молодих вчених Університету. Голова РМВ хімічного факультету входить до складу Правління РМВ Університету, що створює можливості для налагодження ефективної співпраці з адміністрацією Університету та молодими вченими різних факультетів та інститутів.
Члени Ради молодих вчених хімічного факультету приймають участь в діяльності РМВ Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Представники хімічного факультету брали участь у круглому столі "Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень" (листопад 2014 р.), соціологічному дослідженні "Актуальні проблеми молодих науковців КНУ імені Тараса Шевченка" (жовтень-грудень 2014 р., жовтень-листопад 2016 р.), ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Об'єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень" (листопад 2016 р.). Радою молодих вчених хімічного факультету організовано та проведено семінар "Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)" (грудень 2016 р.).
|