Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Про Раду
Напрямки роботи
Структура та склад
Новини
Корисна інформація
Контакти
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Норм. документи КНУ
Фото / Відеогалерея
Інфоресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Зареєструй поштову скриньку на факультеті!
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Лекторій для юних хіміків
Нагороди та досягнення факультету, відгуки випускників та роботодавців
XXV Міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії"
Профбюро хімічного факультету
Календар подій КНУ імені Тараса Шевченка
Київська конференція з аналітичної хімії "Сучасні тенденції аналізу-2024"
Сайт наукової групи професора Ольги Запорожець, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Фотоніка напівпровідникових композитів
Oleksandr Grygorenko Web Page
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Науково-дослідна група Зої Войтенко
Науково-практичний журнал "МЕТОДЫ И ОБЪЕКТЫ ХИМИЧЕСКОГО АНАЛИЗА" Наукової Ради НАН України з проблеми "аналітичної хімії", присвячений усім аспектам аналітичної та біоаналітичної хімії
Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка
French-Ukrainian Journal of Chemistry

Корисна інформаціяДержавні премії, гранти, стипендії.


Щорічні стипендії для молодих вчених:
Іменні стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених (Постанова Верховної Ради України від 16.03.2007 № 774-V). Документи подаються до 12 травня 2017 року до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України.
Стипендія Президента України для молодих вчених (Постанова Кабінету Міністрів від 23 серпня 1994 р. № 582). Документи подаються до 25 квітня та до 25 вересня щороку в Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки.
Стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених (Постанова Кабінету Міністрів від 16 серпня 1994 р. № 560 та Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 25.07.2012 № 835). Документи подаються до 1 квітня та 1 вересня щороку в Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки.
Академічна стипендія Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам (Постанова Кабінету Міністрів від 28 жовтня 1994 р. N 744). Призначення стипендій здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення, аспірантам - один раз на рік.
Академічна стипендія Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам (Постанова Кабінету Міністрів від 9 серпня 2001 р. N 980). Призначення стипендій здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення, аспірантам - один раз на рік.
Щорічні премії для молодих вчених:
Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (Постанова Кабінету Міністрів від 21 листопада 2007 р. № 1333). Документи подаються до 1 березня 2017 року до Міністерства молоді та спорту України.
Премія Президента України для молодих учених (Указ Президента України від 12.06.2000 № 779/2000). Документи подаються до 1 березня 2017 року до секретаріату Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.
Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим (Постанова Верховної Ради України від 16.03.2007 № 775-V). Документи подаються до 3 березня 2017 року до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України.
Премії НАН України для молодих учених і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи (Головний портал НАН України). Матеріали подаються в жовтні-грудні щороку до Президії НАН України.