Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Профбюро
Студ. парламент
Студ. рада
Студ. гуртожиток
Оголошення
Традиції
Запитання
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Норм. документи КНУ
Фото / Відеогалерея
Інфоресурси
Контакти
Про сайт
Пошук
Зареєструй поштову скриньку на факультеті!
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Лекторій для юних хіміків
Нагороди та досягнення факультету, відгуки випускників та роботодавців
XXV Міжнародна конференція студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії"
Профбюро хімічного факультету
Календар подій КНУ імені Тараса Шевченка
Київська конференція з аналітичної хімії "Сучасні тенденції аналізу-2024"
Сайт наукової групи професора Ольги Запорожець, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Фотоніка напівпровідникових композитів
Oleksandr Grygorenko Web Page
Vasyl G. Pivovarenko Homepage
Науково-дослідна група Зої Войтенко
Науково-практичний журнал "МЕТОДЫ И ОБЪЕКТЫ ХИМИЧЕСКОГО АНАЛИЗА" Наукової Ради НАН України з проблеми "аналітичної хімії", присвячений усім аспектам аналітичної та біоаналітичної хімії
Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка
French-Ukrainian Journal of Chemistry

Традиції

На нашому факультеті проводиться безліч цікавих заходів: квартирники, тематичні вечори, святкові концерти та ін.. Та найбільш визначними святами у хіміків є "День першокурсника", "Міс та містер факультету" і, звичайно ж, "День хіміка".

Традиції Традиції

1. День першокурсника

Кожен навчальний рік розпочинається із того, що на факультеті з’являються нові обличчя. Тому одне із найбільших свят організовується для них. "ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА" - це серія заходів в яких основну участь приймають наші першокурсники. Справді свято є їхнім і всі стараються його організувати таким чином, щоб було весело та цікаво.

2. Міс та містер хімічного факультету

Що можна писати про конкурс краси… Друзі, це неймовірне свято до якого готується кожен студент факультету, навіть який не бере участі. Вечір цікавих конкурсів, танців, талантів. Містерія точно залишиться у вашій пам’яті надовго. Тож якщо ти першокурсник, варто задуматись над участю.

Традиції Традиції Традиції

3. ДХ (День хіміка)

Все розпочинається в останній тиждень травня. Всі, без винятку, готуються до серії заходів, які можна не просто відвідати, а й взяти в них участь. По суті, участь приймають всі студенти, викладачі, інженери, аспіранти, гості, друзі, випускники різних років - абсолютно всі! Якщо ви ще не здогадались, це - День Хіміка. І справді, професійне свято потрібно святкувати професійно та грандіозно. Кожен рік присвячується певному елементу таблиці Мендєлєєва. Якщо в нас 2018 рік на вулиці, значить, і елемент буде під номером 18 – Ar . До ДХ готується окрім заходів велика кількість різної атрибутики із символікою елемента. Факультет перетворюється в одну велику сцену.
На хімчному факльтеті День хіміка перетворюється в тждень, упродовж якого проходять різні розважалні та пізнавальні заходи. Традицією остнніх років є проведення квесту по факультету( завжи з цікавими подарунками від СПХФ). Також щорічні конференції та лекції відомих викладачів часто супроводжують хімічний тиждень свят. Напередодні самого ДХ проходить день настільних ігор та квартирник в гуртожитку. Кватирирники у хіміків, як окремий вид мистецтва, завжи камерно та по-домашньому… Такий вечір важко пропустити, тож готуйтеся повсякчас.
І ось ДХ. Із 8.00 вже хтось бігає і вносить останні штрихи... 9.00 всі з гуртожитку на пари їдуть в білих халатах... 10.00 Початок. Студенти та викладачі святково одягнені з гарним настроєм. Проходить звичне вітання на ганку факультету, вручення грамот та конференція з викладачами в ВХА( тут студенти можуть анонімно поставити запитання викладачеві і отримати цікаву віповідь).
Наступний пункт аукціон. Тут можна увірвати щось "смачненьке" від викладачів хімфаку.
Кульмінація ДХ - святковий концерт, що проходить у 518 аудиторії. Тут за 1-2 години можна отримати річний запас позитивних емоцій. Всі виходять на імпровізовану сцену із "своїм": хто з піснею, хто з гітарою, хтось із танцем або із невеликою жартівливою сценкою. Звичайно свято продовжується і далі, але щоб все розповісти потрібно декілька таких постерів або декілька годин, можливо днів...

Традиції