Інформаційно обчислюваний сектор хімічного факультету
Інформаційно обчислюваний сектор хімічного факультету займається підтримкою локальної мережі факультету, Інтернет ресурсів факультету, класів доступу в Інтернет, та електронним документообігом, що пов'язаний з забезпеченням навчального процесу.
Інформаційно обчислюваний сектор хімічного факультету почав створюватися у 1978 році. У 1982 році був створений перший клас на базі ЕОМ СМ-1 (4 термінали) к. 128. У 1987 створено другий клас на базі ЕОМ СМ-1210 (8 терміналів) к. 128, перший клас було переведено у 125 кімнату. Таким чином, на початок 1988 року хімічний факультет мав два класи загальною місткістю 12 терміналів на базі двох ЕОМ. Сформувався як окремий підрозділ факультету у 1987 році. Територіально сектор знаходиться на першому поверсі нового корпусу, кімнати 127 (серверна факультету), та 129 (клас доступу в Інтернет на 10 комп'ютерів). Крім того, сектор підтримує роботу Wi-Fi та класу доступу в Інтернет бібліотеки хімічного факультету (10 комп'ютерів). На даний момент локальна мережа факультету налічує біля 200 комп'ютерів.
Співробітниками сектору надруковано біля 40 наукових праць, та 3 книжки (у співавторстві). Наприклад: ДСТУ 2439-94, ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ - ЕЛЕМЕНТИ ХІМІЧНІ ТА РЕЧОВИНИ ПРОСТІ (у співавторстві).
Контактний телефон сектору: 239-33-21 (33-21).
Контактний E-Mail сектору: ioc (at) chem.knu.ua.
Склад сектору:
- Волошина Тетяна Анатоліївна - технік I категорії
- займається електронним документообігом деканату
- Діденко Олена Миколаївна - провідний інженер
- займається електронним документообігом деканату
- Куранда Микола Миколайович - начальник сектору
- здійснює загальну координацію роботи сектору, займається забезпеченням роботи комп'ютерів деканату та інших критичних підрозділів факультету
- Шейко Олександр Дмитрович - інженер
- займається реєстрацією та обліком користувачів локальної мережі факультету, технічною підтримкою та загальним наглядом за Інтернет ресурсами факультету, підтримкою поточної роботи та технічним обслуговуванням мережевого обладнання факультету, що забезпечує роботу локальної мережі факультету та хостинг Інтернет ресурсів факультету, надає технічну консультативну допомогу користувачам факультету, виконує роботу резервного веб-майстра декількох факультетських веб сайтів.
|