Ласкаво просимо
Новини
Про факультет
Структура факультету
Керівництво
Деканат
Кафедри
Вчена Рада
ІОС
Бібліотека
Абітурієнту
Навчання
Студ. самоврядування
Наукова робота
Рада молодих вчених
Аспірантура
Докторантура
Міжнародні зв'язки
Профбюро
Працевлаштування
Норм. документи КНУ
Фото / Відеогалерея
Інфоресурси
Youtube
Facebook
Контакти
Про сайт
Пошук
Профбюро хімічного факультету
Календар подій КНУ імені Тараса Шевченка

БібліотекаВ 1891 році було засновано хіміко-неорганічне відділення, реорганізоване в 1894 році у кафедру неорганічної хімії. У 1891 році було засновано і кабінет хімічної літератури. На сьогоднішній день - це сучасна бібліотека з розгалуженою мережею читальних залів на 70 місць з Wi-Fi доступом, книгосховищем та комп'ютерним класом, яка є підрозділом Наукової бібліотеки ім. Максимовича Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

В читальному залі знаходиться фахова хімічна література різних часів, починаючи з 1868 рр. - по теперешній час. Загальний фонд бібліотеки налічує близько 50 тисяч примірників книг та журналів, з них приблизно половина іноземної, серед яких є монографії, довідники та велика колекція наукових журналів.

Неоціненним скарбом та гордістю бібліотеки є фонди, які користуються великим попитом і в теперешній час, це зокрема Annalen der Chemie (1891-1975), Вeilsteins Handbuch der organischen chemie (1920-1949), Berichte (1868-1938), Journal of the American chemical Society (1946-1973), Journal of the Chemical Society (1933-1973), Журнал загальної хімії (1931 - по теперішній час), Український хімічний журнал (1925 - по теперішній час) та інші.

Для інформації користувачів, бібліотека має алфавітний, предметний, тематичний каталоги та картотеку періодичних видань, що постійно поновлюється. По мірі надходження нової літератури оформляються інформаційні виставки, де експонується нова література.


Сокурова Галина Володимирівна
Сокурова Галина Володимирівна
завідувач
Тел: 239-33-07
E-Mail: gsokurova (at) meta.ua
Приймальня: 1 поверх, бібліотекаБібліотека (абонемент) - кімн. 111 старого корпусу